Keby Ego robí festival, akého interpreta by zavolal? (VIDEO)

Ego patrí medzi ľudí, ktorí vedia zaujať prakticky pri každom projekte, songu, vystúpení či rozhovore. Slovenský rapper sa aktuálne predstavil v zaujímavom rýchlom interview, kde napríklad prezradil to, koho by zavolal na festival, keby jeden organizoval.

Koho by Ego zavolal na festival?

Člen legendárnej skupiny Kontrafakt sa predstavil v rýchlom interview pre slovenské médium REFRESHER. Egáč hovoril napríklad o tom, aký je jeho liek na opicu, akú knihu naposledy čítal, prípadne, keby si mal vybrať do konca života iba jedno jedlo, aké by to bolo. Ako to už v Egovom prípade býva zvykom, hovoril zaujímavo a pútavo.

Hudobných fanúšikov zaujala otázka, koho by Ego zavolal na festival, keby nejaký organizoval. Treba objektívne napísať, že Egáč dlhšie rozmýšľal, pretože mu pravdepodobne  išlo mysľou viacero mien. Niet sa čo čudovať, možností je v tomto prípade skutočne neúrekom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa REFRESHER Slovensko (@refreshersk)

Napokon povedal dve. Keby Ego organizuje festival, určite by zavolal kanadskú superhviezdu Justina Biebera a žijúcu rapovú legendu Eminema. Dá sa povedať, že týmto by vyhovel naozaj širokému spektru priaznivcov. Nebudeme si ale klamať, keby sa títo dvaja predstavia v našich končinách, nebolo by pochýb o tom, že by návštevnosť atakovala rekordy.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram, Koláž Rap G, Vanity Fair

Odporúčame