Speváčka Katy Perry zažila poriadny šok: Jej oko náhle prestalo fungovať!

Katy Perry

Katy Perry (Zdroj:Pixabay.com/ArtTower)

#Speváčka, ktorú poznáš vďaka hitom Firework, či I Kissed a Girl a je známa aj svojimi zmenami účesov, zažila na svojom koncerte v Las Vegas poriadny šok – jej oko zrazu náhle prestalo fungovať!

Spadlo jej očné viečko

Nečakaná zdravotná udalosť pre 38-ročnú speváčku, ktorá sa za pár minút stala virálnou, pretože bola natočená vo videu na TikTok: za pár hodín mal klip 17 miliónov videní, no predovšetkým znepokojil fanúšikov popovej hviezdy, ktorí sa obávali o jej zdravie. Očné viečko jej nečakane spadlo a Katy mala čo robiť, aby sa vrátilo do normálu. Tým pádom sa jej fanúšikovia začali o jej zdravotný stav veľmi obávať! Aj umelci sú len obyčajní ľudia, ktorí síce zarábajú veľké peniaze, no musia zvládať neuveriteľný nápor, tiež trpia rôznymi zdravotnými problémami, ale voči svojmu publiku majú obrovskú zodpovednosť.

Rôzne dohady

Na sociálnych sieťach sa rozpútali teórie o príčinách nehody. Hneď po vystúpení Katy Perry zapózovala publiku, no jej pravé oko bolo so zatvoreným viečkom doslova zablokované, akoby sa vymklo spod kontroly samotnej speváčky, ktorá sa ho snažila pomocou rúk znovu otvoriť. Tento sa opakoval niekoľko krát po sebe a kým Katy Perry pokračovala v show, fanúšikovia boli znepokojení tým, čo sa stalo. Sociálne médiá sa zmobilizovali, aby pochopili, čo sa mohlo stať: názory sú rôzne, niekto hovorí o nástupe paralýzy tváre a niekto ešte horšie, o mŕtvici. Na druhej strane sú aj takí, ktorí to všetko pripisovali jednoduchej nehode kvôli umelým mihalniciam, ktoré by sa „prilepili“ a zabránili tak opätovnému otvoreniu očného viečka.

Ostáva nám už len veriť, že Katy je zdravá, alebo svoje prípadné ochorenie včas podchytí.

 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Počul si už o inteligentnom prsteni Oura? Dostane ťa tým, že dokáže vyhladiť tvar, obsahuje snímač teploty a mnohé ďalšie funkcie!

 


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, corriere.it, youtube.com
Odporúčame