#7: Vieme, ako znie najlepšia slovenská hudba aj ako bojovať so zdravotnými problémami

Unsplash.com/Alice Moore

#Každý týždeň vám pod menom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok, pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Rôzne alergie a intolerancie čoraz častejšie trápia aj mladých ľudí. Jednou z nich je aj histamínová, s ktorou aktívne bojuje foodblogerka Patrícia. S ňou sme sa porozprávali o jej blogu a tiež o tom, ako sa dá s touto intoleranciou vysporiadať.

S nový dizajnom sme spustili aj niekoľko nových rubrík. V jednej z nich sa budeme venovať legendárnym a zaujímavým slovenským albumom. V prvej epizóde sme sa pozreli na album Jany Kirschner Krajina rovina. Keď sme pri hudbe, netradičný pohľad na život hudobníka Nicka Cavea prináša nový komiks, ktorý vyšiel po slovensky. Ten sme si priblížili v recenzii.

Opäť sme aj cestovali. Navštívili sme bránu do Tatier, mesto Poprad. A skúsili objaviť jeho zaujímavosti bez toho, aby sme do slovenských veľhôr museli vycestovať. Mimochodom, chodíte niekedy do divadla? Ak nie, Kika vám prinesie 10 dôvodov, prečo by ste to mali skúsiť.

Nechýbajú ani pravidelné rubriky. V Názore sme okomentovali smutnú udalosť, akou je smrť škótskeho speváka Scotta Hutchinsona z kapely Frightened Rabbit. A v kvíze vás otestujeme zo znalosti pizze a jarných kvetov.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame