Počul si už o inteligentnom prsteni Oura? Dostane ťa tým, že dokáže vyhladiť tvar, obsahuje snímač teploty a mnohé ďalšie funkcie!

Prsteň

Prsteň (Zdroj:Unsplash.com/Watoker Derrick Okello)

#Tak, ako mala princezná Arabela svoj čarovný prsteň, ktorý jej dokázal splniť všetky želania a bol pre teba nedosiahnuteľný, tento je dostupný v reálnom svete a ešte sa bude starať aj o tvoje zdravie! Toto je už tretia generácia inteligentného prsteňa na sledovanie zdravia z dielne spoločnosti Oura a jeho názov je Oura Ring Gen3 Horizon.

Prekvapí ťa v mnohých smeroch

Vývojárom zo spoločnosti Oura sa podarilo vychytať všetky muchy a tejto novinke vyhladili všetky nepríjemné hrany elektroniky a dosiahnuť tak „dokonale okrúhly, minimálny dizajn“, ktorý nemá vplyv na funkčnosť tohto nositeľného zariadenia. Zároveň k už existujúcim strieborným, čiernym, „stealth“ a zlatým farebným prevedeniam pridali nové farebné prevedenie v ružovom zlate.

Vskutku kúzelný prsteň

Prsteň obsahuje zelené a červené LED snímače a infračervený PPG snímač a snímač teploty pokožky na spodnej polovici svojho vnútorného povrchu, ktoré monitorujú srdcovú frekvenciu, hladinu kyslíka v krvi, telesnú teplotu, stres, aktivitu / neaktivitu, spánok a ďalšie metriky. Tieto zozbierané údaje o tvojom zdraví sa bezdrôtovo odosielajú cez Bluetooth do smartfónu so sprievodnou aplikáciou na analýzu. Tým pádom sa môžeš zapojiť tiež do viac ako 50 zvukových wellness sedení so sprievodcom a údaje o zdraví a tréningu možno automaticky synchronizovať s fitnes aplikáciami tretích strán, ako sú Apple, Health, Google Fit, či Strava. Prsteň Horizon váži od 4 do 6 gramov, je vodotesný do hĺbky 100 metrov a tiež sa potešíš, že ti bude slúžiť sedemdňovou výdržou batérie na jedno nabitie.

Tak určite neváhaj a poteš svoju polovičku týmto výnimočným prsteňom. Rozhodne tak spojíš príjemné s užitočným.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk ,theguardian.com
Odporúčame