Kate Winslet prerušila rozhovor, aby povzbudila začínajúcu reportérku: Video sa ihneď stalo virálnym

Kate Winslet

Herečka Kate Winslet si svojou reakciou získala zástup nových fanúšikov (Zdroj: Flickr/Warner Bros. Entertainment)

#Dlho očakávaný film Avatar: The Way of Water sa do kín dostal v polovici decembra. Odvtedy zarobil už vyše 1,7 miliardy dolárov a na turné ho momentálne propaguje jedna z hlavných hviezd, herečka Kate Winslet. Ako informuje Variety, počas rozhovoru pre nemeckú televíziu sa mladá reportérka oscarovej herečke zdôverila, že ide o jej prvý rozhovor. Reakcia Kate Winslet sa stala virálnou a ihneď si získala srdcia divákov.

Odvážne priznanie

V rámci promo turné k filmu Avatar: Way of Water poskytla Kate Winslet v nedeľu rozhovor pre nemeckú televíziu ZDF. O novom filme sa s Winslet rozprávala mladá, začínajúca redaktorka Martha. Tá sa herečke zdôverila s tým, že je to jej prvý rozhovor. Po tomto „priznaní“ sa Winslet k Marthe naklonila, aby ju ubezpečila, že sa nemá čoho obávať.

 „Toto je tvoj prvý rozhovor? Dobre, tak vieš čo? Bude to ten najlepší rozhovor! Vieš prečo? Pretože sme sa tak rozhodli. Ja a ty sme sa práve rozhodli, že spravíme úplne úžasný rozhovor,“ povedala Winslet mladej reportérke.

„Môžeš sa ma opýtať na čo len chceš a ničoho sa nemusíš báť. Všetko bude dobré, áno? Zvládneš to, poďme na to,“ dodala.

Nadšené reakcie fanúšikov

Video, v ktorom Winslet Marthu podporuje sa rýchlo rozšírilo na Twitteri a len v priebehu jedného dňa si ho pozrelo viac ako 2 milióny ľudí. Pozretia stále pribúdajú a s nimi aj nadšené reakcie fanúšikov.

„Kate Winslet ubezpečujúca toto dievča, že jej rozhovor bude skvelý, je tá najmilšia vec, akú som videla,“ napísala jedna používateľka.

„Kate Winslet musíme chrániť za každú cenu,“ napísal niekto ďalší.

„Nemyslela som si, že by som mohla mať Kate Winslet ešte radšej, než doteraz a aha,“ písalo sa v ďalšom komentári.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Znechutila spolucestujúcich aj internet: Žena jedla v autobuse surového lososa!

Ako sa zdá, rozhovor napokon naozaj dopadol veľmi dobre a Martha si okrem cennej skúsenosti a rady stihla s Kate Winslet spraviť aj spoločnú fotku.


Chceš byť nonstop v obraze?

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame