Karlos Vémola sa vracia: OKTAGON 41 má byť iba začiatok aktívneho roka

Karlos Vémola (zdroj: OKTAGON MMA)

#Karlos Vémola je konečne fit a vracia sa do profesionálneho kolotoča MMA zápasov. Terminátor je pripravený na turnaj OKTAGON 41 v Liberci. Kto bude o niekoľko dní jeho súperom a aké má plány na nasledujúce obdobie? 

Karlos Vémola sa vracia

Nechce sa to ani veriť, ale skúsený český bojovník Karlos Vémola naposledy v OKTAGON MMA nastúpil počas minulého leta v Prahe na Štvanici, kde porazil srbského fightera Aleksandara „Jokera“ Iliča. Následne ho postihli viaceré zdravotné problémy, ale aktuálne by už mal byť v poriadku a 15.4.2023 ho čaká na OKTAGON 41 ďalšia prekážka. Ňou bude Al Matavao, ktorý má svoju kvalitu, i keď je častokrát verejnosťou podceňovaný. Kto ho ale sleduje, potvrdí, že potrápil viacero zaujímavých mien a netreba ho odpisovať dopredu.

Vémola má momentálne na svojom konte 39 zápasov, z ktorých sa mu 33 podarilo vyhrať. Jeho plán je jasný, poraziť Matavaa a naplno sa pripraviť na titulovú bitku v strednej váhe proti Patrikovi Kinclovi. Tá je na programe v Prahe, konkrétne na podujatí OKTAGON 43 20. mája tohto roku. Je to pre neho veľká výzva, dva zápasy v rýchlom časovom slede. Avšak, ak to má niekto zvládnuť, je to práve „Terminátor“.

Najprv Matavao, potom Kincl a následne…? Áno, v tomto kalendárnom roku by sme sa mali dočkať očakávanej odvety medzi Karlosom Vémolom a Attilom Véghom. Ich prvé meranie síl prišlo v roku 2019 a odvtedy sa špekuluje, že by „Zápas storočia“ mohol dostať svoje pokračovanie. Vzhľadom na nabitý harmonogram a zápasovú vyťaženosť je na mieste Karlosovi popriať pevné zdravie. Telo si totiž pod vplyvom veľkej a pravidelnej fyzickej záťaže zvykne vyberať svoju daň. 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, OKTAGON MMA
Odporúčame