Anthony Joshua je späť: Miláčik britského publika predviedol jeden z výkonov roka (VIDEO)

Joshua x Franklin (Zdroj: TW, MF)

#Anglický boxer Anthony Joshua sa vrátil do profesionálneho kolotoča veľkým zápasom proti Jermaineovi Franklinovi v Londýne. AJ potvrdil, že stále má kvalitu na to, aby sa rovnal s najlepšími. 

Joshua si pripísal víťazstvo

Aj keď Anthony Joshua čelí častej kritike, predovšetkým vo Veľkej Británii je naďalej nesmierne populárnym bojovníkom. Prvého apríla v londýnskej O2 Arene predviedol, že jeho boxerský skillset naďalej patrí medzi najlepších vo svojom odvetví. Joshua išiel do zápasu so skóre 25 víťazstiev a 3 porážky, Franklin vstupoval do ringu po 23 profesionálnych dueloch, z ktorých sa mu podarilo vyhrať 21.

Zrejme netreba ani písať, že aréna v britskej metropole bola zaplnená do posledného miesta a Joshuu vítala ako šampióna, i keď ním v tejto chvíli nie je (tituly boxerských organizácií držia Brit Tyson Fury a Ukrajinec Oleksandr Usyk, pozn. aut.).  Nižšie si môžeš pozrieť zostrih z tohto ostro sledovaného merania síl.

Joshua napokon vyhral na body, i keď treba objektívne napísať, že ako AJ, tak aj Franklin boli na duel vynikajúco pripravení a podarilo sa im predviesť naozaj kvalitné výkony. Anthony je späť na víťaznej vlne a opäť sa otvorene hovorí o tom, že by mohol v britskom zápase storočia čeliť Tysonovi Furymu. Či k tomuto fightu napokon dôjde je v tejto chvíli otázne, ale fanúšikovia by sa mu dozaista nebránili. 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, MMA Fighting
Odporúčame