Karlos Vémola posiela odkaz svojmu ďalšiemu súperovi: Nie je tam absolútne nič, čoho by som sa mal obávať

Karlos Vémola

Karlos Vémola (Zdroj: Instagram/oktagonmma)

#Bývalý šampión strednej váhy Oktagonu a najznámejší MMA bojovník v Česku a na Slovensku Karlos „Terminátor“ Vémola sa vracia späť do tréningu. Po zranení ruky a operácii je v plnej príprave na jeho boxerský debut proti spevákovi Otakarovi „Marpovi“ Petřinovi, po ktorom príde s najväčšou pravdepodobnosťou titulový zápas s Patrikom Kinclom.

Obidvaja nepredviedli absolútne nič

Pred pár dňami na turnaji Oktagon 31 sme boli svedkami titulového zápasu medzi Pirátom Krištofičom a Patrikom Kinclom. Po päťkolovom boji sa z výhry na body napokon tešil český bojovník. Súboj naživo sledoval aj Karlos Vémola, ktorý do zápasu s Milanom Ďatelinkom a fiasku na váhe bol šampiónom v divízii do 84 kilogramov.

„Hlavný zápas večera mi urobil naozaj veľkú radosť, pretože obaja borci nepredviedli nič, čoho by som sa do budúcna mal obávať. Od oboch som čakal oveľa viac,“ povedal Vémola vo videu, ktoré zavesil na svoj Instagram. Momentálne ešte stále nie je napevno isté, kto bude ďalším Vémolovým súperom pri jeho návrate do MMA kolotoča.

Pred zápasom Kincl vs. Krištofič promotér Ondřej Novotný deklaroval, že bez ohľadu na výsledok ním bude Pirát. Je ale otázne, či po prehre a dominantnom výkone Kincla hlavne na zemi Pirátov tím na čele s Attilom Véghom tento súboj prijmú. To by automaticky znamenalo, že uvidíme odvetu medzi Karlosom Vémolom a Patrikom Kinclom, avšak tentokrát na celých 5 kôl.

Najskôr boxerská premiéra s Marpom

Na konci videa Karlos Vémola uvádza, že jeho najbližší cieľ je boxerský súboj: „Ja sa teraz pripravujem na zápas s Marpom. Do prípravy dávam úplne všetko a keď ho porazím, potom sa budem sústrediť na to, koho Ondra (Novotný) predo mňa postaví na Štvanici, alebo kde si po ten pás, ktorý je môj, dôjdem,“ dodal na záver.

Zápas Vémola vs. Marpo je na pláne 21. mája a bude hlavným ťahákom večera turnaja Oktagon Underground. Na tomto galavečeri nebude ani jeden zápas pod MMA pravidlami a celé podujatie budú tvoriť súboje pod pravidlami thajského boxu v malých rukaviciach.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame