Kanye West sa rozhodol spraviť výpredaj svojho oblečenia: Medzi nimi sú svetové značky

Kanye West sa rozhodol spraviť výpredaj oblečenia: Medzi nimi sú svetové značky (Zdroj: Unsplash.com/ Axel Antas Bergkvist)

#Kanye West je teraz stále na očiach. Už sa riešili jeho instagramové nemiestné prejavy na značky ako Adidas či Balenciaga. Svoje renomé nenapravil ani po rozhodnutí podporiť aj ,,death con 3 on JEWISH PEOPLE.“  Dokonca ho možno uvidíš aj na ďalšej prezidentskej kandidátke.

Kanye, alebo už len Ye, sa rozhodol, že po skončení so značkami Balenciaga, Adidas a GAP svoje mikiny predá za symbolických 20 dolárov. Strih nových mikín je zmesou všetkého. Ako tvrdí sám Ye: ,,To čo tu robíme, je budúcnosť. Nastrihal som 100 mikín s kapucňou od Yeezyho a značky Balenciaga. Tiež z vecí, ktoré sme robili v Gape a Adidase. Všetko bude stáť 20 dolárov. “  Informuje o tom portál Unilad.com. 

20 dolárov nie je tak veľký peniaz, aspoň v porovnaní s inými vecami, ktoré kedysi Kanye predával. Podľa jeho politickej filozofie musí zabezpečiť, aby každý z nás mal rovnaku úroveň zliav, potravín alebo vody. Tiež, aby bola rovnaká úroveň vzdelania.

Všetok tovar teraz na sebe nesie logo ,,YE24“. Kanye svoju ,,novú kolekciu“ ukázal na videu pre webovú stránku celebrít X17. Kanceláriu v Los Angeles môžeš vidieť vďaka tomu aj ty. Kanye vo videu poskytne aj jednu dôležitú informáciu a to, že opäť skúsi svoje šťastie na prezidentskej kandidátke v roku 2024. 45 ročný hudobník potvrdil, že do kampane pôjde aj s Milom Yiannopoulosom, ktorý pracuje na jeho kampani. Práve Milo je krajne pravicový.  Doteraz sa staral o značky a jeho pôsobenia v nich, teraz sa opäť plánuje vrátiť do politiky.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame