Kanye West vraj udrel fanúšika. Bude ho čakať trest?

Kanye West sa opäť dostal do problémov a opäť za to môže jeho imuplzívna povaha. Rapper, ktorý si najnovšie necháva hovoriť Ye, musel totiž čeliť obvineniam. Mal totiž udrieť fanúšika, čo sa v Spojených štátoch amerických doslova neodpúšťa. Ako to celé dopadlo? 

Kanye West udrel fanúšika 

Bulvárny americký plátok TMZ informuje, že vyšetrovatelia z kalifornského Los Angeles sa napokon rozhodli neudeliť Kanye Westovi trest za to, že mal udrieť jedného zo svojich fanúšikov. „Po pozornom a dôkladnom prezretí dôkazov sme sa rozhodli, že tento prípad uzavrieme, pretože dôkazy nestačia na to, aby bola dokázaná vina obvineného páchateľa,“ tvrdí TMZ.

Prostoreký a svojský Ye sa dostal do problémov v januári tohto kalendárneho roka, keď neďaleko Soho Warehouse v Los Angeles sotil do jedného zo svojich fanúšikov a po tom, čo sa celá záležitosť vyostrila, ho mal dokonca aj udrieť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rap by RAPTV (@rap)

Prípad je teraz po niekoľkých mesiacoch definitívne uzavretý a Kanye vyviazol bez trestu. Musí si však na podobné situácie dávať v budúcnosti pozor, pretože nabudúce nemusí mať také šťastie. Prípady spojené predovšetkým s fyzickým násilím sú v USA vnímané ako závažné, čo sa pôsobenia vo verejnej sféry týka.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Archív článkov Rap G/ Kanye West

Odporúčame