Kanye West v blate predvádzal novú kolekciu oblečenia (VIDEO)

Prečo píšeme o fashion weeku v Paríži? Pretože móda je dôležitá súčasť hip-hopovej komunity. A v neposlednom rade preto, že sa na tomto evente objavil Kanye West. Jediný a jedinečný rapový interpret, ktorý, nech už čokoľvek vydá, napíše alebo prehlási, láka veľkú pozornosť. Inak tomu nebolo ani vo francúzskej metropole. 

Kanye West ohúril Paríž

Kanye opäť ukázal, že je svojský a originalita mu nechýba. Pozrite sa, ako sa predstavil v spolupráci s firmou Balenciaga v blate. Bola z toho show, o ktorej sa hovorilo nielen v módnom svete, ale aj v tom rapovom. Ye má totiž naozaj široký záber, čo si uvedomuje každý, kto ho zavolá na event podobného typu.

Pre niekoho to môže byť príliš extravagantné, až nepotrebné, ale móda je vo veľkej miere o subjektivite. Čo sa niekomu páči, nemusí sa pozdávať niekomu ďalšiemu. Koniec koncov, názorová diverzita pomáha odvetviu ako celku.

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Odporúčame