Kamil Hoffmann ťa presvedčí o tom, že živej hudbe sa nič nevyrovná

Kamil Hoffmann patrí medzi najkreajtívnejších interpretov v českej a slovenskej rap game. Nemá možno takú veľkú fan base ako Separ, Ektor či Rytmus, ale kto ho počúva, nikdy nie je sklamaný. Člen českého labelu MILION PLUS aj aktuálne potvrdzuje, že sa v ňom skrýva neuveriteľná hudobná kvalita.

Kamil Hoffmann počas live session

Kamil má toto leto von nový hudobný projekt s názvom Mňa nemôžeš zabiť. Jeho súčasťou sú aj songy „Flavour“ a „Musím ísť“. Tie sa člen M+ rozhodol odprezentovať prostredníctvom video platformy YouTube. Čakal by si vizuál alebo videoklip? Mýliš sa. Ako píšeme vyššie, Kamil Hoffmann je veľmi kreatívny.

Aktuálnym dôkazom je live session, kde predviedol songy „Flavour“ a „Musím ísť“. Tu si to môžeš pozrieť.

Toto video je zároveň dôkazom toho, že živej hudbe sa naozaj nič nevyrovná. Jasné, v štúdiu sa dajú v roku 2022 robiť skutočné kúzla, čo sa zvuku, beatov a hlasu týka, ale naživo je naživo.

Neoceňujeme to len my, ale aj ľudia samotní, ktorí v komentároch Kamilovi vyjadrili naozaj veľa rešpektu, podpory a pochvaly. Návrat do minulosti a ku koreňom takýmto spôsobom, to je niečo, čo je naozaj cenné. A možno by si to v súčasnej hudbe zaslúžilo aj viac priestoru.

Na mieste je konštatovať, že rodák z mesta Martin si to zaslúži, pretože rap posúva na hranicu iných žánrov a pohyb po tejto hranici mu čím ďalej tým viac chutí. Môžeme sa len a len tešiť na to, čo si pre poslucháčov privíta nabudúce.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Kamil Hoffmann, IG

Odporúčame