Zakladateľ digitálnej agentúry Kamil Aujeský o online podnikaní aj sociálnych sieťach: Tik Tok ešte zamieša karty!

Vyčisti si hlavu od zbytočností, Kamil Aujeský ti prezradí, ako na to

Vyčisti si hlavu od zbytočností, Kamil Aujeský ti prezradí, ako na to (Zdroj: Facebook/Kamil Aujesky)

#Online priestor sa stáva stále viac populárnym medzi mladými. Zajímalo ťa ale niekedy, kde je budúcnosť e-commercu? Zakladateľ digitálnej agentúry SamSiDigital, Kamil Aujeský, ti priblíži, aký potenciál má na Slovensku elektronický obchod a čo ťa posunie v online biznise ďalej.


Mário Biháry je organizátor Majka Spirita, H16 a mnohých ďalších: Ako sa k tejto práci dostal a čo všetko obnáša?


Tony Dúbravec vo svojom bonusovom podcaste vyspovedal Kamila Aujeského o e-commerce a ďalších zaujímavých témach. Podľa neho je e-commerce na Slovensku stále málo rozvinutý no napriek tomu populárny. Veľký potenciál vidí v Tik Toku, ktorý by mohol ešte viac preraziť na trhu.

Prezradil tiež, že jediné, čo ťa môže posúvať ďalej, je stereotyp a vyčistenie si hlavy od zbytočností. Bonusový podcast s Kamilom Aujeským: V e-commerce je u nás stále obrovský potenciál, ti prezradí zaujímavé rady o tom, ako si vyčistiť hlavu alebo aký je podľa neho najlepší content, ktorý sa oplatí pozrieť.


Tonyho podcasty sú najmä rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých príbehy chce sprostredkovať poslucháčom. Všetky jeho rozhovory nájdeš na Spotify alebo iných podcastových platformách. Viac o Tonym sa dozvieš na tonydubravec.com.

Zdroj: hashtag.sk, Tony Dúbravec
Odporúčame