Kaliho plán je skutočne nabitý: Pokračovanie turné, venovanie sa rodine,…

Chceli by ste byť aspoň na jeden deň v koži rappera Kaliho? To je skutočne zaujímavá otázka na zamyslenie. Niektorí z vás nebudú nad odpoveďou ani len váhať – veď kto by nechcel. Na druhej strane, jeden z najznámejších slovenských hudobníkov súčasnosti má čo robiť, aby stíhal všetko, čo sa od neho očakáva, respektíve, čo stíhať chce, alebo by mal.

To, že je Kali momentálne porotcom v československej speváckej šou The Voice Československo nateraz opomenieme, pretože živé prenosy ešte doposiaľ nezačali, i keď aj to len otázka času. Len na okraj, spomedzi porotcov či účinkujúcich patrí práve Kali medzi najpopulárnejších a ohlasy na jeho vystupovanie či hodnotenie sú v drvivej väčšine pozitívne.

Kali má ale čo robiť, aby všetko stíhal. Ako sme totiž už informovali, iba pred niekoľkými týždňami sa mu narodila dcérka Nelka, pričom je logické, že hrdý otec sa chce v čo najväčšej miere venovať svojej ratolesti a partnerke. „ĎAKUJEME za všetky darčeky,ktoré mi nosíte na koncerty pre malinkú alebo pre Alicku ?? Moc si vážim váš záujem??‍♂️??,“ napísal Kali na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

https://www.instagram.com/p/BujEefujK5L/

Kali si podľa príspevkov otcovstvo veľmi užíva a taktiež všetko, čo s ním je spojené. Svojich priaznivcov pravidelne informuje o zaujímavostiach a novinkách zo svojho súkromia. „Trošku sa mi zmenili hračky ??‍♂️
Ale aspoň tu máme prvú hračku,ktorá zaujala,keď Kiwina plače,že chce ísť na ruky?Inač cením,že tá “vec” neni len plyšová haluz,ale má aj význam?? #predetisk@predetisk @nattoubaby #nattou #piupiu
ĎAKUJEME za tip?,“ 
napísal zatiaľ k svojmu poslednému príspevku.

https://www.instagram.com/p/BujjO78j5MK/

Kali ale nie je iba otec, je slovenský rapper, ktorý je momentálne na vrchole. V tomto obdobi chodí po turné so svojím novým albumom Dovi Dopo, pričom vypredané haly a tisíce priaznivcov po celom Československu sú samozrejmosťou. Okrem súkromia preto tento hudobník venuje veľa času aj svojej kariére, ktorá zažíva strop.

„ĎAKUJEM každému,kto bol a užil si to s nami.Tak isto mojim luďom??Ďalší víkend za nami a z #dovidopotour2019 na Slovensku nám ostáva už len BA.CZ sa počujeme ešte v Olomouci,v Zlíne a v Prahe??“ napísal k zhodnoteniu doposiaľ posledného koncertu, ktorý sa konal v najväčšom slovenskom klube Ministry of Fun v Banskej Bystrici.

Odporúčame