Kaliho odkaz od srdca pre verných fanúšikov

Kali nie tak dávno vydal album ALE NE!, ktorý predovšetkým medzi jeho priaznivcami získal prakticky okamžité sympatie. Tento raper môže vydať nadnesene povedané prakticky čokoľvek a uspeje s tým. Aby sme ale boli fér, Kali na novom hudobnom počine tvrdo pracoval a vzhľadom na obdobie, ktoré prežíva, v ňom priam dokonalo zhmotnil svoje pocity.

Kto čakal, že Kali skončí s hudbou sa mýlil. Kto čakal, že Kali bude rapovať o nekonečných party, koncertoch a záťahoch sa mýlil tiež. Tento populárny raper, víťaz ankety OTO či porotca v televíznej speváckej šou sa ľudsky výrazne posunul. Dnes je manžel, je otec, je na vrchole síl a vychádza mu takmer všetko na čo siahne.

Ako bájny kráľ Midas, ktorý menil veci na zlato. Samozrejme, všetko je dočasné, konkurencia je veľká a jedného dňa všetko skončí. To si uvedomuje aj Kali, ktorý sa preto snaží užiť si každý deň, každú hodinu, každú sekundu.

Najnovšie na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zverejnil tracklist albumu, ktorý je už dostupný aj na streamovacích službách a pridal popis, v ktorom ďakuje svojím priaznivcom. A to verte tomu, že ich nemá málo. Lepšie povedané, málokto ich má viacej ako tento hudobník.

„Ešte raz DÍK MOC našim fans,za podporu,ktorá trvá už niekolko rokov a ktorá stále nepadá.Vystreliť a byť tu rok,dva,je jednoduché,ale držať sa 10 rokov a niektorí aj 15 – 20,to je už velká vec.Neni to len o tom,že interpret sa snaží a nespí,ale je to hlavne o vás,čo to idete s nami.Na koncertoch vidím viac generácií,čo je velké wow.Dnes nás počúvajú deti našich fans a naša hudba si našla cestu aj ku rodičom a dokonca starým rodičom.Už roky máme jeden z najsilnejších predajov a tak isto návštevnosť na koncertoch je obrovská.Takže ĎAKUJEM MOC,len tolko,“ autenticky prinášame, čo raper napísal svojim priaznivcom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Frayer Flexxking a Shimmi považujú holú ženu za najkrajšiu (VIDEO)

Či už ho máte radi alebo nie. Či už ste boli presvedčení o tom, že Kali skutočne s hudbou končí alebo ste verili, že to ešte nezabalí, musíte uznať, že je naozaj kvalitný v tom, čo robí. Ako sám hovorí v jednej zo skladieb na novom albume – Je najväčší komerčák z undergroundu. Pravdepodobne na tom niečo pravdy bude. A vadí to? Nie.

Odporúčame