Kaliho kompliment Separovi: Kto je najlepší? Separ, bez debaty

Možno ste si už takmer zvykli, že keď o sebe slovenskí, alebo aj českí, raperi hovoria, tak to môže byť čokoľvek. Či už pozitívne alebo negatívne. Keď sa ale niekoho opýtajú, kto je najlepší na scéne a on bez mihnutia oka povie meno svojho kolegu, to je niečo, čo je vídané len veľmi málo. Kali na svojom profile na sociálnej sieti Instagram absolvoval otázky a odpovede, v ktorých prišlo aj na túto problematiku.

O Kaliho otázkach a odpovediach, ktoré vznikli kvoli raperovmu zrušenému koncertu, sa spoločne pobavíme v osobitnom článku, ale jednu z jeho odpovedí sme sa rozhodli spracovať samostatne. Jedná sa totiž o problematiku, ktorú možno medzi sebou riešite aj vy a možno aj dosť často. Kto je najlepším interpretom našej scény? Je náročné vybrať čo i len jedno meno, pretože faktorov, na ktoré sa prihliada je vyslovene neúrekom a každý to hodnotí svojím individuálnym spôsobom.

Kali dostal otázku, kto je podľa neho najlepším raperom na Slovensku. Pripájame jeho odpoveď z Insta stories. „Každý mal, má a bude mať svoje obdobie. Bez ohľadu na názor fanúšikov z iných táborov, keď to mám brať komplexne, komu ide naj – koncerty, nášvtevnosť, predaj, handry, atď. + samozrejme kvalita a keď prihliadneš ešte, že bez médií (TV, rádiá,…), tak to je SEPAR, bez debaty. Momentálne je na vlne, už asi šiestej. Ale mám rád tvorbu aj iných interpretov,“ napísal svojím priaznivcom Kali.

Faktom je, že Kali je človek, ktorý vie situáciu promptne zhodnotiť, veď sám je na scéne vyše dekádu a má za sebou množstvo albumov a skladieb, ktoré si ľudia púšťajú dodnes, pričom neustále pracuje na nových projektoch. Vzdal teda hold Separovi, ktorý jeho odpoveď zazdieľal u seba na profile. Nepochybujeme o tom, že ho to muselo potešiť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dameho feat s Kalim, o ktorom sa nehovorí, ale malo by sa

Je dobré vidieť, že raper v pozícii ako je Kali, a teda, že je dlhodobo medzi najlepšími, nemá absolútne nijaký problém vzdať hold svojmu kolegovi. Aj to ukazuje jeho vnútornú veľkosť. Mohol sa totiž biť do pŕs, že najlepší je on, prípadne sa odpovedi úplne vyhnúť. Hodnotiť druhých totiž je, či už v pozitívnom alebo v negatívnom zmysle, pomerne tenký ľad.

Foto: Kali, profil na Instagrame

Odporúčame