Kaliho chcú prakticky všade, kde sa najnovšie objavil?

Hviezda rapera Kaliho svieti jasno, pričom počas posledných rokov ešte jasnejšie, ako predtým. Autor veľkého množstva sólových albumov si užíva svoj čas na vrchole. 

To, že sa Kalimu darí, neušlo len pozornosti ľudí, ktorí sledujú dianie okolo rapu, hudby či hip-hopu pravidelne, ale tomuto umelcovi dávajú priestor stále viac aj platformy, kanály či médiá, ktoré sú určené širšej verejnosti – masové, mainstreamové. Dôkazom o tom je fakt, že Kali, ktorý tento rok plánuje venovať svojmu turné s novým albumom Dovi Dopo, sa objavil v pravidelnej dennej reláci televízie Markíza.

Kali je hviezda, to, že sa objavil v Teleráne to len potvrdzuje. Nie je totiž zvykom, že sa raperi objavujú v reláciách podobného typu, i keď môžeme diskutovať o tom, že v poslednom období je to pravidelnejšie, ako tomu bolo v minulosti. Uvidíme, akým smerom sa bude tento trend uberať.

Reakcia fanúšikov na seba nenechala dlho čakať, v komentároch sme sa mohli dočítať predovšetkým o pozitívnych reakciách, či hodnoteniach toho, čo Kali hovoril alebo ako bol oblečený. Uvidíme dokedy bude ošiaľ okolo Kaliho tak výrazný, ale vzhľadom na to, že to v roku 2019 odpáli na turné s podrobne sledovaným albumom, jeho hviezda tak skoro nezhasne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.