Kali v novom tracku hovorí o ochrane prírody: Nenechajme to plávať!

Kali je v pozícii, v ktorej má jeho hlas obrovskú váhu. Tento rapper si to uvedomuje a snaží sa to využiť v istom ohľade aj na osvetu. Najnovšie v spolupráci so sieťou obchodov Lidl vytvoril skladbu, v ktorej hovorí o tom, aby sme si chránili našu prírodu a nenechali to plávať. Planétu totiž máme iba jednu, ale veľa ľudí si to neuvedomuje. 

Track za niekoľko hodín videlo približne 80 tisíc ľudí, pričom musíme povedať, že kvalitný je text aj vizuál. Existuje šanca myslieť si, že track Nenechajme to plávať bude (minimálne) v našich končinách virálny. Vzhľadom na to, aká je hlavná téma tejto skladby, bolo by to veľmi prospešné. Faktom totiž je, že naša planéta na tom nie je optimálne a musíme si ju chrániť, pretože ak sa spamätáme neskoro, môže to spôsobiť problémy nám všetkým. Predovšetkým budúcim generáciám.

Kali sa k celej veci vyjadril aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Pred zhruba mesiacom som bol oslovený @lidlsk aby sme spoločne spravili niečo,čo osloví ludí,možno ich donúti sa zamyslieť nad tým,ako žijeme,vďaka niektorým z nás.Ten,ktorý deň čo deň zahadzuje smeti do prírody,vyhadzuje svoj smetný kôš do našich jazier,tomu to asi nedocvakne nikdy a je smutné,že my,čo vieme,kam patria smeti,to musíme zbierať za nich.“ 

Kali si uvedomuje, že situácia nie je optimálna a je potrebné, aby sa o tom hovorilo. Práve hudba je vhodný spôsob, ako by sa táto nepopulárna téma mohla dostať medzi väčšiu skupinu obyvateľstva. „Ale nerobíme to iba kvôli sebe,ani “iba” kvôli prírode,robíme to pre ďalšie generácie,pre naše deti,aby sa mohli kúpať aj oni v jazere,tak ako my,keď sme boli deťmi.Som za tento projekt vďačný a moc rád,že práve ja môžem byť súčasťou tejto myšienky.Tupé komentáre si nehaj pre tatina,čo dopije pifko a plechovku hodí na zem.Chvalabohu,ja mám inteligentných fanúškov??ĎAKUJEM ZA KAŽDÉ ZDIELANIE,POTREBUJEME TO.“ 

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmus a Dollar Prync: Na čo sa môžeme tešiť?

My osobne túto myšlienku veľmi chválime a pri sledovaní reakcií na slovenskom či českom internete môžeme konštatovať, že Kali má podporu aj svojich kolegov. Ako totiž píšeme, je len a len prospešné, keď je veľký vplyv, alebo ak chcete influence, využívaný takouto osvetovou formou. Zem je totiž len jedna.

Foto: Kali, profil na Instagrame

Odporúčame