Kali sa nikam neponáhľa: Momenty s dcérou sú najdôležitejšie

Kali je spokojný. Nečudo, veď pôrod jeho partnerky dopadol na výbornú, užíva si čas so svojou malou dcérou a popri tom rieši svoje aktuálne turné a porotcovanie v televíznej šou The Voice Československo.

Momentálne by sme asi ťažko hľadali slovenského alebo českého rapera, ktorý by bol spokojnejší (i keď ktovie, možno takí sú). Kali je už niekoľko týždňov hrdý otec, malá Nelka je podľa dostupných správ v poriadku a viackrát ju už ukázal svojím verným fanúšikom na sociálnych sieťach.

https://www.instagram.com/p/BuVlP8BjNCo/

Dôkazom Kaliho pohody je aj aktuálny príspevok, ktorý zverejnil na Instagrame. Je to fotografia s jeho dcérou a popisom, v ktorom dáva najavo, že existujú momenty, kedy nič nie je také podstatné, aby to nepočkalo.

Raper naráža na to, že keď má v náručí svoju dcérku, ani koncerty, ani televízne šou či miliónové ponuky nie sú tak dôležité, aby im venoval pozornosť. Samozrejme, dávame mu za pravdu, treba mať jasne stanovené priority. Vyzerá, že Kali ich má určené jednoznačne a taktiež správne.

Dodajme, že tento raper pokračuje v šou The Voice Československo, kde každú nedeľu získava nové tváry do svojho tímu. Nebude to trvať dlho a čoskoro sa môžeme tešiť na živé prenosy z tejto populárnej súťaže. Okrem Kaliho sú porotcami Pepa Vojtek, Vojta Dyk a slovenská speváčka Jana Kirschner.

Odporúčame