Kali sa chystá spojiť sily so Separom. Akú skladbu od nich môžeme čakať?

Kali patrí dlhodobo medzi slovenskú rapovú špičku a to isté môžeme napísať aj o Separovi. Obaja sú medzi elitou už vyše dekádu, produkujú hudbu, ktorú zbožňujú tisíce ľudí a ich popularita, minimálne v našich končinách, je veľmi badateľná. Preto, keď sa rozmohlo, že toto leto spoja obaja sily, začalo sa okamžite hovoriť o tom, že v tomto období pravdepodobne vzniká track, ktorý by mohol byť jedným z TOP singlov tohto roka.

Aj keď sa už v zákulisí čo-to šuškalo, nič nebolo isté a viete ako to býva, fám je veľa a málo z nich je pravdivých. Na druhej strane, bez vetra sa ani lístok nepohne, a teda existovala nádej, že Separ s Kalim skutočne niečo vymýšľajú. A tak aj je. Viac svetla do vznikajúcej spolupráce pridal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram Kali.

„Tak sme si prešli scenár s Michalom Nemtudom na klip k veci „Oni si myslia“ s hudbou od Petra Panna a na feate so Separom. Ak všetko klapne, tak … … august,“ napísal Kali prostredníctvom Insta story. Klipy od Miška Nemtudu patria medzi špičku, sú kvalitné a kreatívne, DJ Peter Pann je na scéne veľmi dlho a jeho hoduby sú vyslovene výborné. No a o spojení Kaliho so Separom pravdepodobne ani písať nemusíme.

Keď sa títo dvaja doposiaľ spojili, malo to vždy hitový potenciál.

Keď sa v roku 2O16 objavili na albume DJ Wicha v skladbe Tempo, vedelo sa, že to bude dobré, ale že to bude mať 11,3 milióna pozretí na Youtube? To asi čakal málokto. Jednoducho povedané, bol to poriadny náklad a ľudia tento track počúvajú aj štyri roky po jeho vydaní. Nečudo.

Približne dva roky dozadu sme ich mohli vidieť na ďalšom producentskom albume, tento raz u SpecialBeatza. Track Mesto, kde bola taktiež dobrá hudba aj videoklip, bol ocenený chválou ľudí a aj pozretiami, veď viac ako 4,3 milióna vzhliadnutí nie je rozhodne na zahodenie.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Post Malone spadol z pódia. Má zlomené rebrá? (VIDEO)

Takto by sme mohli pokračovať ďalej a ďalej. Čo tým chceme povedať, keď sa Kali so Separom spoja, tak je to kvalita. A to bude očakávať aj teraz. Ani sa nenazdáme a bude tu august a ich spoločný track. A čo sa týka témy, názov „Oni si myslia“ hovorí sám za seba.

Foto: Kali, profil na Instagrame

Odporúčame