Kali nie je superstar, on je „RETROSTAR“: Jeho nový song jasne hovorí, na čo sa môžeme tešiť!

Kali láka novou skladbou. (Zdroj: Instagram.com/dezertkalimusic)

#Všetci veľmi dobre vieme, že čokoľvek Kali vydá, ľudia si to pustia, pretože sú zvedaví, na čo sa môžu tešiť. Jeden z najúspešnejších slovenských raperov vie, ako zaujať, pričom aj v roku 2022 vydáva von kvalitu. Inak to nie je ani s jeho aktuálnym songom „RETROSTAR“, ktorý si na nasledujúcich riadkoch predstavíme.

Kali je „RETROSTAR“

„Nemáme všetko, ale nechýba nám nič, čo sa deje okolo, míňa nás. Vlastný svet, o ktorom netušia nič,…“ začiatok skladby Kali odpaľuje vo veľkom štýle. Zároveň s myšlienkou, nad ktorou sa vám oplatí zamyslieť. Svižný flow, zaujímavé riadky, dobrý zvuk od Mareka Šurina a kvalitná produkcia, ktorej autorom je zas a znova Peter Pann. Celok, ktorý funguje a fungovať bude aj naďalej.

„Nemáme tróny ani žezlá, no aj tak vravia, že sme legendy,“ ďalšia skvelá idea, na ktorej cítiť prácu. Faktom je, že Kali aj Peter Pann sú legendami slovenskej hudby.  Sú na scéne dlho, teda lepšie povedané, na jej vrchole. Okrem toho, sú nesmierne aktívni a produktívni v tom, čo robia.

Kali je samozrejme stále superstar, ale v novom songu dáva najavo, že už je doslova „RETROSTAR“. Samotná skladba má v sebe skvelú energiu, vibe a dozvedáme sa, že v novom kalendárnom roku sa môžeme tešiť na ďalší Kaliho album. Zatiaľ nevieme, čo presne bude tento hudobný projekt obsahovať, ale už nejak-tak nepochybujeme o tom, že si svoju cieľovú skupinu nájde.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame