Kali na feate s animovanou legendou. Toto musíš vidieť (VIDEO)

Možno by sa mohlo zdať, že Kali sa už nemá vo svojej kariére kam posúvať. Skrátka, že už dosiahol, čo mohol. Ale kto by si bol toto myslel, nemohol by sa viacej mýliť. Vždy je možnosť urobiť niečo nové, nepoznané. A to je aj aktuálny prípad Kaliho. Poďte sa pozrieť na song, o ktorom sa bude hovoriť.

Kali na feate s legendou

Jeden z najpočúvanejších slovenských rapperov je momentálne na feate s legendou. Okej, nie je to Eminem, Kanye či Kendrick Lamar, ale nudiť sa nebude nikto z vás. Kali spojil sily s chalanmi z Lokal TV, pričom sa objavuje na spolupráci s Pištom Lakatašom. Nedáva ti to zmysel a nevieš, ako by niečo také mohlo vôbec vyzerať? Zrejme potom nastal čas, aby si si túto fresh vecičku pustil.

Skladba „Hop Čip“ má vibe, má energiu a vymyká sa songom, ktoré od Kaliho počúvame na pravidelnej báze. Skrátka, ako píšeme vyššie, je to niečo nové. Dávame veľký palec hore, pretože kreativite sa medze neklamú. A „Hop Čip“ je výsledkom kombinácie šikovných ľudí s otvorenou mysľou, ktorí sa neboja vyskúšať niečo nové.

Tu si môžete prečítať, čo napísal o spomínanom songu samotný rapper na svojom profile na Instagrame. „Sme online. Ďakujem moc Lokal TV a Michal Nemtuda, moc si to vážim, že ste nám vybavili Pištu na feat,“ rozpísal sa Kali.

„DJ PETER PANN vďaka za bezkonkurenčnú hudbu, ďalej Jarovce, Čunovo, komparz, kapela,mažoretky,futbalisti atď, atď, ste TOP. Kelso, si frajer,“ dodala ikona slovenského rapu.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube, Koláž Rap G

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *