Kali koncertuje a ľudia sa bavia. Nový album v štádiu prípravy

Verme, že aj keď sa situácia spojená s celosvetovou pandémiou koronavírusu v posledných dňoch postupne zhoršuje, nedospeje to do bodu, v ktorom sa opäť budú zatvárať prevádzky a akcie. To by opäť znamenalo veľkú ranu pre celú spoločnosť, vrátane kulturného života, pod ktorý spadajú aj rapové akcie. Ak ste na nejakej z nich v aktuálnom období boli, potvrdíte, že interpreti a ľudia sa bavia tak ako už dlho nie. Dôkazom je aj Kali.

Niet sa čo čudovať, približne štvrť roka bolo všetko stopnuté a obe strany, či už umelci alebo fanúšikovia, boli hladní po show, hladní po zážitkoch a po akcii. Kali má za sebou za posledný víkend dve akcie, na ktorých sa všetci poriadne bavili.

A ešte pridávame momentku aj z druhej. Kali absolvoval aktívny víkend, pričom si dovolíme tvrdiť, že sám bol veľmi rád. Veď pre rapera sú živé koncerty niečo neopakovateľné a len ťažko nahraditeľné. Z ľudí totiž vždy ide najsilnejšia energia.

Kali o svojich akciách pravidelne informuje ľudí na svojom profile na Instagrame, nech sú takpovediac v obraze, aj keď sa nemôžu koncertu či festivalu, kde Kali vystupuje naživo zúčastniť.

A v závere víkendu vzdal jeden z najpopulárnejších slovenských interpretov hold svojmu kamarátovi z gastronomického sveta.

Z tohto je pekné si zobrať to, že Kali k príspekvu dodal, že sa nejedná o nijakú platenú reklamu. Jednoducho bol spokojný, tak sa rozhodol urobiť príspevok. Častokrát si totiž ľudia, že prakticky všetko, čo raperi urobia je tendenčné a keď z toho nič nemajú, tak ani obrazne povedané nepohnú prstom. To je omyl.

Nuž a ako sme vás minulý týždeň informovali, už čoskoro sa začnú na internete objavovať single z pripravovaného Kaliho albumu. Je potvrdené, že vyjde tento rok a očakáva sa, že bude mať veľký úspech. Nie je tajomstvom, že Kali má jednu z najväčších a najvernejších fanúšikovských základní, čo sa slovenského rapu týka.

Foto: Kali, profil na Instagrame

Odporúčame