Kali baví fanúšikov. Skúsil byť kulturistom, ale zvíťazili vianočka a sviečková

Kaliho sleduje na sociálnej sieti Instagram viac ako 300 tisíc ľudí. To je číslo, ktorým sa môže na Slovensku či v Českej republike pochváliť málokto. Kali tvrdo na sebe pracuje už niekoľko rokov, pričom teraz žne ovocie svojej konzistencie. Stále vydáva nové skladby, objavuje sa na spoluprácach a chystá hudobné projekty. Avšak, nezabúda ani na to, aby pobavil či inšpiroval svojich fans, ktorí pozorne sledujú každý jeho krok.

Pred pár dňami sa Kali prostredníctvom svojho profilu na Instagrame prihovoril ľuďom, pričom hlavnou témou boli cvičenie, kulturistika a celkovo zdravý životný štýl. Pripojil k tomu fotografiu domácej posilňovne, kde svojho času začínal s fyzickou prípravou. „Aj vy ste začínali cvičiť v pivnici, ktorú ste si sami “zariadili”? Tu som zhruba v 14stich rokoch začal svoju profi dráhu kulturistu, ktorá skončila hneď ako som zistil,že žrať po 22:00 je oveľa lepšie a jednoduchšie, ako jesť pravidelne celý deň, a že McDonald má McDrive 24 hodín non stop,“ napísal jeden z najpopulárnejších slovenských rapperov, pričom, nebudeme si klamať, viacerým z nás hovoril z duše. Každý by chcel dobre vyzerať, ale odoprieť si kulinárske potešenia je komplikovanejšie ako by sa mohlo zdať.

⇒ Kaliho albumy si vieš KÚPIŤ TU

„No a tak sa stalo, že robím hudbu a nie som vo fitku nonstop a na súťažiach, ako napr. moji kamaráti, ktorých extrémne obdivujem (ako aj ostatných, ale hlavne kamošov) za disciplínu, vytrvalosť, odopieranie si a pevnú vôlu. 2 mesiace som necvičil, lebo sťahovanie, zariaďovanie, koncerty, štúdio, trochu výhovork, ale vrátil som sa sem, že reku prvý tréning si dám u tatka v pivnici a rozbehnem na novo dráhu kulturistu,“ priblížil svoje myšlienkové pochody Kali, od ktorého by sme sa už čoskoro mohli dočkať nových trackov, na ktoré ľudia netrpezlivo čakajú. Dokonca je v hre aj nový album, i keď presný dátum momentálne istý nie je.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Cudzí jazyk v česko-slovenskom rape. Zbytočnosť alebo nevyhnutnosť?

Kali je ale továrňou na hudbu, pričom nemá problém rapovať o čomkoľvek a kedykoľvek. Sám v jednom z rozhovorov priznal, že s pribúdajúcimi rokmi už má niekedy komplikácie s hľadaním témy, pretože vo svojich skladbách už zabŕdol prakticky do všetkého. Holt, to je daň za to, že je taký aktívny. Preto, ak ste si všimli, Kali sa objavuje na veľa spoluprácach, kde má častokrát jednu slohu a tá zapadá do témy, ktorú stanovil interpret alebo interpretka, ktorí ho na feat zavolajú. A neposlednom rade platí, že keď ste s Kalim na tracku, tak máte o views postarané. Nech si totiž hovorí kto chce, čo chce, Kali je zárukou pozornosti, pretože je v pozícii, v ktorej, keď niečo vydá, tak ľudia po tom okamžite skočia.

Poďme ešte dokončiť jeho prehovor o cvičení. Respektíve, o necvičení. „Hodinu na to som si je*ol vianočku. Takže čo som tým chcel povedať, chalani makajte, držím vám palce a ja idem k starkej na sviečkovú. Jedného dňa budem mať krásne telo, ale asi ne už v tomto živote,“ zakončil Kali, ktorý v minulých mesiacoch viackrát trénoval napríklad so Samuelom Krištofičom, populárnym slovenským MMA fighterom prezývaným Pirát, ktorý je súčasťou československej organizácie OKTAGON MMA a na konci roka ho čaká titulový zápas s legendárnym Karlosom Vémolom. Ktovie, či by sa Kali niekedy odhodlal k tomu, aby išiel do money fightu, ako napríklad Rytmus či Marpo.

Photo credits: Kali, profil na Instagrame

Odporúčame