Kali, Alan Murín a Čist T idú vylepšiť tvoje leto: Toto je horúca novinka KÝM ŤA MÁM

Leto pokračuje v rýchlom tempe a možno ste ani nezaznamenali, že začal august. Nuž, čas nečaká na nikoho a to platí aj o rapperoch. Prezentujeme novú skladbu KÝM ŤA MÁM, na ktorej sa objavujú Kali, Alan murín a Čis T. Ešte pred tým ako si to pustíte vás upozorňujeme, že to je poriadna bomba. 

Skladbu si približne za hodinu vypočulo viac ako 20 tisíc ľudí. Predstavte si toľko ôsob pri sebe, je to neuveriteľne veľa. V momente, keď toto budete čítať, bude spomínané číslo už určite väčšie a niet sa čo čudovať. Kali opäť predviedol, že robenie hitov je jeho každodenným hobby, a že mu poriadne ide rap game aj v roku 2021. A to aj napriek tomu, že má nemálo neprajníkov, ktorí tvrdia, že to najlepšie už má za sebou a už len takpovediac varí z vody. Nuž, ak takto vyzerá varenie z vody, tak by ste to asi mali ísť robiť všetci.

Veď posúďte sami.

Kali si drží svoj vysoký štandard, po čase môžeme počuť aj posledného dobermana slovenského rapu Čis T-ho, ktorý dokazuje, že je stále na tom výborne, pričom túto odskúšanú a skúsenú dvojicu dopĺňa Alan Murín. Alana Murína už možno poznáte, v uplynulých rokoch sa dostal do povedomia pomerne slušným spôsobom, no stále nie je tak etablovaný ako niektorí ďalší interpreti. Táto vec ho môže výrazným spôsobom posunúť vpred.

KÝM ŤA MÁM má potenciál na to, aby sa stala naozaj veľkým lákadlom leta 2021. Kvalitný je text, kvalitná je zostava, ktorá sa na tomto tracku stretla a kvalitná je aj hudba, o ktorú sa nepostaral nik iný ako PETER PANN. A čo vizuál? Ten hovorí jasnou rečou. Ak ste si tento track ešte nevypočuli, tak to rovno poďte zmeniť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dalyb natočil na telefón klip pre Eli Michaili a Laris Diam (VIDEO)

 

Odporúčame