Kali a Sima v novej skladbe oslovia aj teba: TOTO JE AJ TY

Kali patrí medzi jedného z najpočúvanejších slovenských interpretov. Nie raperov, ale interpretov celkovo. A Sima? O Sime môžeme hovoriť ako o prvej slovenskej raperke, ktorá prerazila skutočne do tej „TOP ligy“ rapu, ktorú v našej krajine máme. Nuž a keď táto dvojica spojí svoje sily, nemôže to jednoducho dopadnúť nepočúvateľne.

Viac ako 360 000 pozretí za necelé tri dni, to znamená jediné. Tento track má našliapnuté k tomu, aby prekonal hranicu milióna do niekoľkých dní a ktovie, kde sa konečné číslo zastaví. Ako Kali, tak aj Sima, patria v súčasnosti medzi to najzaujímavejšie, čo slovenský rap ponúka.

Ich track AJ TY, v ktorom sa prihovárajú prakticky každému, zrejme chytí za srdce aj teba. Dozvieme sa o tom, že nie je potrebné, aby človek niečo fejkoval, aby niekomu klamal, na to, aby bol úspešný a patril na vrchol. Kali sa na to pozerá z pohľadu, ktorý je o niečo viac mužský, Sima to zase berie zo ženskej časti.

Obaja majú kvalitnú slohu, ktorých obsah vám nejdeme prezrádzať, aby sme vás neukrátili o celkový zážitok. Kvalitný text dotvára pohodový beat a veľmi – veľmi dobre urobený videoklip. Vidieť, že za ním stojí profesionálna skupina ľudí.

Už teraz sa môžeme tešiť na ďalšiu spoluprácu, ktorú si pre nás Kali a Sima pripravia.

Odporúčame