Vieš, čo je K Park? Miesto, kde si budeš môcť zašportovať aj relaxovať s kamošmi

K-park

(Zdroj: PR článok/Kaufland)

#Hľadáš priestor, kde by ste s chalanmi mohli jazdiť na skatoch, či zahrať si streetball? Máme pre teba jeden tip. Mohol by ťa presvedčiť aj v prípade, že patríš k digitálnym domorodcom, ktorým sa nechce vytiahnuť päty z izby od svojich technických „hračiek“.

Možno si už počul, že súčasná generácia tínedžerov je pohltená virtuálnym svetom a často žije v abstraktnej realite. Dlhé hodiny vysedávajú s tabletom alebo s mobilom v ruke a často im vôbec nenapadne vybehnúť si s kamarátmi zašportovať. Patríš k nim? Je to škoda, pretože aktívny životný štýl prospieva tvojmu telu, rysuje svaly a vôbec je cool. Navyše s priateľmi je zábava a novú lásku môžeš objaviť aj pri ping pongovom stole na čerstvom vzduchu. Tak čo, dal by si sa nahovoriť?

SKATE, STREETBALL, LEZECKÁ STENA

Ak áno, možno sa ti zapáči nápad, s ktorým prišiel Kaufland. Známy reťazec sa rozhodol ponúknuť mestám a mestským častiam športovo-oddychový areál K Park. Jeho cieľom je dostať tínedžerov od počítačov, tabletov či videohier opäť von a najlepšie aj s partiou kamarátov a kamarátok, s ktorými môžu aktívne relaxovať. Na modernom a atraktívnom  mieste nájdu kopu príležitostí na športové aktivity – môžu si zajazdiť na skateboardoch, zahrať si  streetball, ping pong, vyskúšať si svoje schopnosti na lezeckej stene či zacvičiť si na workoutovej konštrukcii. Taktiež nebudú chýbať lavičky na sedenie a trávnatá plocha pre piknik.

K-park
(Zdroj: PR článok/Kaufland)

PÁČI SA TI K PARK? TAK HLASUJ!

Do prvého ročníka projektu spoločnosti Kaufland sa zaregistrovalo spolu 36 miest a mestských častí. O tom, ktorých sedem z nich získa od reťazca areál K Park, rozhodne hlasovanie na stránke www.kauflandpark.sk, ktoré odštartovalo 6. januára a potrvá do 16. februára 2022.

Hlasovať môže každý, kto sa na stránke zaregistruje. Každý deň môže mestu či mestskej časti poslať jeden svoj hlas. Ak si z menšieho mesta alebo mestskej časti, nemusíš sa obávať, že ste bez šancí. Počet odovzdaných hlasov sa prepočíta na počet obyvateľov, takže možnosti na výhru budú vyrovnané.

K-park
(Zdroj: PR článok/Kaufland)

Posielaj svoje hlasy každý deň a presvedč aj spolužiakov a kamošov z tvojej partie. Možno si práve vy už v lete budete môcť zašportovať v novom K Parku vo vašom meste!

Výsledky hlasovania budú známe hneď na druhý deň po jeho skončení. Okrem hlasovania sa môžete zapojiť aj do súťaže o 30 smartfónov.

Viac informácií nájdeš na www.kauflandpark.sk.


Zdroj: PR článok
Odporúčame