Úspešný mladík zabáva na sociálnych sieťach tisíce ľudí: Má len 21 rokov a za sebou už roky podnikania!

Jovinecko hosťom Tonyho Dúbravca

Jovinecko hosťom Tonyho Dúbravca (Zdroj: Tony Dúbravec)

#Sú ľudia, ktorí vo svojich 21 rokoch ešte ani len netušia, čo chcú v živote robiť. Filip Jovanovič, na internete známy aj ako Jovinecko, je však úplne iná liga. Na Instagrame aj TikToku tvorí kvantá obsahu, vďaka čomu vybudoval svoj osobný brand, ale aj úspešnú upratovaciu firmu Jovitep.


Jej hlas poznáš z nášho najpočúvanejšieho rádia: Ako sa Oli Džupinkovej poradilo preraziť vo svete médií?


Aj napriek nízkemu veku má za sebou už tri roky podnikania, skúsenosti so social media marketingom a vybudovanú veľmi angažovanú komunitu. Tohto mladíka vyspovedal vo svojom najnovšom podcaste Tony Dúbravec.

V rozhovore prebrali začiatky podnikania, plány do budúcna, cieľové skupiny, prácu s Facebook reklamami, tvorbu obsahu, kreatívne procesy, svet TikToku a Instagramu a veľa ďalšieho. Pokiaľ teda Jovinecka sleduješ na sociálnych sieťach, tento rozhovor by si rozhodne nemal vynechať.


Tonyho podcasty sú najmä rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých príbehy chce sprostredkovať poslucháčom. Všetky jeho rozhovory nájdeš na Spotify alebo iných podcastových platformách. Viac o Tonym sa dozvieš na tonydubravec.com.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame