Jej hlas poznáš z nášho najpočúvanejšieho rádia: Ako sa Oli Džupinkovej poradilo preraziť vo svete médií?

Oli Džupinková so svojou knihou

Najnovším hosťom podcastu Tonyho Dúbravca bola Oli Džupinková

#Väčšina z nás ju pozná hlavne ako moderátorku Rádia Expres, v ktorom pracuje už dlhých 9 rokov a jej hlas nám je veľmi známy. Okrem toho je však Oli Džupinková veľmi aktívna aj v iných oblastiach. Začala totiž tvoriť vlastnú sériu rozhovorov  a napísala veľmi úspešnú knihu s názvom Mamina rusínska kuchyňa.

Oli si do najnovšej epizódy svojho podcastu zavolal Tony Dúbravec, ktorý v takmer dvojhodinovom rozhovore rozobral viacero tém, pričom sa dozvieš ako prebiehala jej kariéra v rádiu Expres, ako sa dá dostať do sveta médií, či ako ovplyvnila korona chod rádia.

Okrem toho príde rad aj na Olinu sériu rozhovorov s názvom Slováci v zahraničí, v ktorom sa dozvieš o mnohých zaujímavých ľudí, ktorí už čo to vo svete dosiahli. Chýbať nebude ani debata o moderátorkinom súkromí.


Tonyho podcasty sú najmä rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých príbehy chce sprostredkovať poslucháčom. Všetky jeho rozhovory nájdeš na Spotify alebo iných podcastových platformách. Viac o Tonym sa dozvieš na tonydubravec.com.

Zdroj: Hashtag.sk, Tony Dúbravec
Odporúčame