Joe Exotic sa stal fenoménom: Chystá sa miniséria, v ktorej ho stvárni oscarový Nicolas Cage

Nicolas Cage si zahrá v minisérii.

Oscarový herec Nicolas Cage stvárni postavu Joea Exotic. Zdroj: flickr.com/Gerald Geronimo

#Kto by si v poslednom čase na internete nevšimol množiace sa meme a videá o dokumente s názvom Tiger King? Dokument, ktorý ponúkla streamovacia služba Netflix je známy hlavne vďaka zvláštnemu milovníkovi tigrov a celý natočený materiál poukazuje aj na kriminálne pozadie tohto muža. Joe Exotic po novom zaujal seriálový svet natoľko, že z miestami šialeného príbehu sa stane ďalšia miniséria.

Hlavnú rolu by mal dostať Nicolas Cage, ktorého určite poznáš z filmov ako Con Air alebo Ghost rider. Výrobu minisérie by mala zariadiť spoločnosť CBS spolu s Imagine Entertainment. O hviezdy teda pravdepodobne núdza nebude, keďže rolu Carole Baskin, rivalky Joea Exotic, by mala dostať Kate McKinnon. Avšak samotný Joe Exotic, ktorý si aktuálne vo väzení odpykáva dvadsaťdva ročný trest, by si predstavoval v hlavnej roli skôr Brada Pitta.

Ako napokon táto miniséria dopadne je otázne, no úspech jej sľubujú aj obrovské čísla, ktorými sa môže dokument na Netflixe pochváliť. Kontroverzný dokument si totiž získal viac ako 64 miliónov divákov.

Poznáš postavu Joea Exotic aj ty?

Zdroj: theguardian.com
Odporúčame