Je toto Jean-Claude Van Damme slovenského rapu?

Je tento mladý raper Jean-Claude Van Damme nášho slovenského rapu? WEN vydal čerstvú novinku

Jeden z členov labelu weloveverysimple odštartoval nový rok bangerom s názvom „B. Blanco“. Reč je o mladom raperovi z Michaloviec menom WEN. Viacerí fanúšici si ho môžu vybaviť pod jeho najväčšími hitmi ako „Para Siempre“, „Mono De Luxe“ či „No Offence“.

Cíti sa ako Benny Blanco!

Naráža na známeho amerického producenta, ktorý má na konte spolupráce s menami ako Juice WRLD, Justin Bieber či Selena Gomez. V tracku je počuť originálny flow a zaujímavé bary. O beat sa postaral YOO. Z videoklipu cítiť vychillovanú atmosféru, a tak dokopy to vytvára ďalší nadupaný song, ktorý nájdete na YT kanáli WELOVEVERYSIMPLE.

Je WEN záruka kvality?

Napriek mladému veku dokázal, že vie spraviť hit! A nie raz. V roku 2020 vydal vyššie
spomenuté „Para Siempre“, ktoré aj vďaka latino nádychu si získalo veľké množstvo
poslucháčov. Rozhodne sa nejednalo o jednorázovú záležitosť. Neskôr pribudli viaceré
single/projekty, ktoré majú veľmi slušné čísla či už na YT alebo na hudobných platformách. Za sebou má aj zaujímavé spolupráce s menami ako: Saul, Shimmi, Taomi, Duch atď. Práve spoločná vec „No Offence“ so Saulom, Shimmim a Taomim sa stala obľúbenou medzi fanúšikmi.

Jedna z budúcich hviezd slovenského rapu?

Jeho charakteristikou je hudbu robiť pocitovo. Vidno, že tú hudbu cíti inak a má obrovský potenciál. Je mladý, kreatívny a čo je hlavné, originálny. Mladá krv, ktorá ukazuje, že hudba sa dá robiť rôznorodo. A preto si myslím, že na scéne meno WEN sa bude skloňovať ešte mnohokrát!

Ešte tento rok by sme sa od neho mali dočkať projektu Tiene svetla: CHAPTER 2, takže zostávajte naladení!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WEN (@ohmywen)

AUTOR ČLÁNKU: @Oliver

Odporúčame