Je niečo, čo by ste chceli povedať Separovi?

Poznáme viacero typov raperov. Niektorí prezentujú svojim fanúšikom každý jeden krok, potom sa nájdu takí, ktorí naopak o svojom súkromí nehovoria, kým to nie je potrebné. Separ je akýmsi hybridom. Svoje súkromie si chráni, ale vie, že vzhľadom na to, aký je populárny, je potrebné, aby naslúchal svojím priaznivcom. Málokto v slovenskom rape ich totiž má viacej.

„Čo by ste mi chceli povedať?“ opýtal sa Separ svojich fanúšikov na sociálnej sieti Instagram. Pod týmto príspevkom sa objavili stovky komentárov, kto čakal niečo iné, mýlil sa. Je nemálo ľudí, čo by rado niečo Separovi povedalo.

My sme sa na to, čo priaznivci či hejteri písali Michaelovi Kmeťovi aka Separovi, pozreli podrobnejšie. Boli to naozaj zaujímavé veci.

Ľudí zaujímalo, či bude mať Separ koncert v ich konkrétnom meste, že by si radi kúpili niečo z jeho merchu, kto robil väčšinu jeho tetovaní, ktoré na prvý pohľad upútajú.

Jedna fanúšička napísala, že mu chce povedať len to, že ho má veľmi rada, a že keď jedného dňa umrie chce, aby jej hral na pohrebe.

Našli sa aj ľudia, ktorí to zobrali s nadhľadom. Napríklad, jeden príspevok pojednáva o tom, či sú kentaury hmyz, keď majú šesť končatín. Nuž, čo na to povedať, podľa tejto terminológie asi áno.

Zaujímavé boli otázky na to, či sa Separ niekedy do väčšej miery pohádal so svojím kolegom Damem, pričom niektorí kritizovali podstatu tohto príspevku a prišla im zbytočná.

V neposlednom rade sa našli komentáre, ktoré mu Separovi ďakovali za konkrétne koncerty, chválili ho a tešili sa na ďalšie stretnutie.

Môžete sa zamyslieť, čo by ste sa ho opýtali vy.

 

Odporúčame