Je Majk Spirit favoritom boxerského zápasu so Separom?

Už tento piatok sa môžeme tešiť na boxerský zápas Majk Spirit vs Separ. Dvaja skúsení rapperi nastúpia proti sebe v ringu na podujatí Fight Night Challenge 2. Spočiatku sa dalo badať, že favoritom na triumf je člen DMS. Avšak, dá sa to stále tvrdiť? 

Majk Spirit je skvelo pripravený

Keď sa oficiálne oznámilo, že na Fight Night Challenge 2 budú proti sebe bojovať Majk Spirit a Separ, viacerí (nielen) rapoví priaznivci spozorneli. Pri všetkej úcte, maximálnej, akú môžeme v tomto článku vyjadriť, Speezy nebol typom interpreta, ktorého by sme si vedeli v ringu predstaviť. Prešiel nejaký čas, Majk sa pripravoval a zdokonaľoval vo fyzickej príprave a v boxerskom remesle. Neriešil kritiku, vyjadroval sa striedmo a sústredil sa na to, nech je pripravený čo najlepšie.

Dnes, pár dní pred turnajom, môžeme konštatovať, že Spirit je skutočne vynikajúco pripravený a ide z neho veľká túžba po víťazstve. Sám Majk Spirit na svojom profile na sociálnej sieti Instagram napísal, že je v životnej forme. Z toho, čo máme možnosť vidieť a sledovať, môžeme s týmto členom legendárnej H16 len a len súhlasiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Spirit ako favorit?

To samozrejme neznamená, že Separ zaháľal a nebude kvalitne pripravený. Aj on obetoval počas uplynulých mesiacov veľa, pričom o jeho motivácii a odhodlaní nemusíme ani diskutovať. Taktiež k tomu treba dodať, že vzhľadom na to, čím si tento člen skupiny DMS prešiel, tak sa v ringu nevzdá a bude bojovať do samotného konca. Na kvalitnej úrovni by taktiež mala byť jeho stamina.

Kto je teda favoritom tohto boxerského duelu, ktorý je hlavným zápasom FNC 2? Ako spomíname v úvode, tesne po oznámení zápasu to bol Separ, nebudeme si klamať. S pribúdajúcim časom ale šance oboch rapperov vyzerajú 50 na 50. Reálne, možno je to 55 na 45 pre Majka Spirita.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Mená z CZ a SK rapu, ktoré majú zahraničné korene (VÝBER)

Speezy sa boxersky pripravoval okrem iného pod taktovkou skúseného srbského kouča Borisa Topčiča, ktorý má v našich končinách naozaj výborné športové renomé. Separ zas vo veľkej miere spolupracoval s MMA fighterom Marekom Bartlom a svoju prípravu spojil s bratislavským gymom OFA.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Všetko alebo nič

Majk Spirit na svojom IG profile uviedol, že duel so Separom je jeho prvým boxerským zápasom v kariére a zrejme aj posledným. Predsa len, skĺbiť kariéru rappera, život otca a manžela, s profesionálnou športovou prípravou, nie je niečo, čo sa dá robiť dlhodobo. Separ sa vyjadroval jemnejšie, ale dosť reálne to vníma obdobne ako Majk.

Znamená to ale jediné, obaja dajú do vzájomného duelu absolútne všetko. Nikto z nich nebude chcieť odchádzať ako porazený, nehovoriac o tom, že „dostať bitku“ pred zrakmi Českej republiky a Slovenska by pre ani jedného z rapperov nebolo niečím, čo by im v kariére pomohlo.

Dvaja známi hudobní interpreti, ktorí vyšli z komfortnej zóny. Športová šou, ktorá prinesie výsledok, na ktorý čakajú viacerí fanúšikovia. Bude zaujímavé sledovať, kto napokon odíde z ringu ako víťaz a či pocit toho, že sa Majk Spirit dostal do jemnej pozície favorita tohto merania síl, bol správny.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Majk Spirit, Instagram

Odporúčame