Jakub Gulík u Sajfu napodobňoval Rytmusa (VIDEO)

Komik Jakub Gulík bol najnovším hosťom Sajfu v talk show Level Lama. Nie je prekvapením, že prišlo aj na rapovú tému, pričom tento raz vo veľmi humornej podobe. V jednom momente Jakub imitoval Rytmusa a bola z toho skutočne vtipná situácia. Poďte sa pozrieť na to, čo sa vlastne udialo.

Jakub Gulík ako Rytmus

Celý rozhovor sa viedol v pohodovej atmosfére, Jakub „učil“ Sajfu, ako správne hrať hokejový simulátor NHL od EA Sports, i keď, ako sa ukázalo, bola to zrejme márna snaha. Prišlo aj na otázku, čo Gulo myslí o rapovej „vojne“ medzi Rytmusom a Separom, pričom nebudeme do detailov hovoriť, čo zaznelo, aby sme nevyspoilovali celú časť Level Lama.

Každopádne, ukázalo sa, že Rytmus si u Sajfu zabudol svoje slnečné okuliare, ktoré si na moment dal na hlavu práve Jakub Gulík. Slovenského rappera zľahka imitoval, výborným spôsobom, pričom samotný Sajfa sa schuti zasmial. Rapová pasáž rozhovoru začína približne v čase 22:40. Tu si môžete pozrieť celú epizódu.

Pevne veríme, že takéto pobavenie nikoho neurazí. Treba sa vedieť zasmiať, na sebe samom dvojnásobne. Každopádne, Jakub Gulík je známy tým, že rap a hip hop sleduje, pričom, čo sa týka slovenských rapperov, nebudeme si klamať, častokrát do nich trefne a s humorom rýpe.

Photo credits: Level Lama, YouTube

Odporúčame