Jake vydáva EP Way. So svojim hudobným tímom má veľké ambície

Bohatý záver roka obohacujú aj hudobne menej známe mená, o ktorých vás v poslednom období pravidelne informujeme. Ďalším takýmto chalanom je Jake, ktorý pôsobí pod labelom, alebo ak chcete skupinou Lebo Viem.

Samotný Jake je jedným zo zakladateľov tejto hudobnej značky, ktorá má podľa jeho slov za cieľ v budúcnosti pomáhať mladým a začínajúcim interpretom na ich hudobnej ceste. Projekt Way vznikal počas dvojtýždňovej karantény a celkovo obsahuje 6 skladieb, na ktorých sa nachádzajú traja hostia.

Tracklist projektu Way

„Som obyčajný chalan z Bratislavy, z Ružinova, ktorý vždy povedal čo si myslí aj za cenu toho, že ma za to budú odsudzovať ľudia. Počas života som sa snažil vždy niekam zapadnúť no po čase som si uvedomil, že medzi skupiny ľudí patriť nechcem. Začal som sa viac orientovať na to, aby som si okolo seba vytvoril prostredie, v ktorom sa budem cítiť dobre a aj sa mi to podarilo.“

Celé EP sa nahrávalo v NARNIA Records, o Mix/Master sa postaral aj producent štyroch skladieb z EP – MOLLY. Jake nám zároveň prezradil, že už v januári si idú s hudobným parťákom a taktiež hosťom na EP Fiťom zriaďovať vlastné nahrávacie štúdio a taktiež sa budú zdokonaľovať v hudobnej postprodukcii. Je teda predpoklad, že o týchto chalanoch ešte budete počuť.

„Týmto EP chcem ukázať to, že sa v hudbe stále rozvíjam viac a viac, snažím sa dosiahnuť niečo, čo nedokáže hudbou každý a tým je úcta a rešpekt ľudí. EP som nahral a napísal v priebehu dvoch mesiacov. Počas nahrávania tohto EP som nahral ďalšie 4 tracky, z ktorých sú už dva vonku. Ďalšie dva vyjdu v najbližšej dobe a Počas toho nahrávame ďalšie.“

https://www.youtube.com/watch?v=xve8POyiaDc

Celý projekt nájdete na ich YouTube Lebo Viem

IG: @jake.leboviem
IG LEBOVIEM: @leboviem
YT: Lebo Viem
Odporúčame