Ikonický Diddy hlási návrat. Nepatrí ešte do starého železa? (NOVINKA)

Viete, kto je Diddy? Ak áno, ste tu správne. Ak nie, tak ste tu správne tiež, ale úprimne, toto je chlapík, o ktorom vedia takmer všetci. Poďme si ho zľahka pripomenúť a rovno k tomu pridáme jeho nový song, ktorým sa snaží dať o sebe vedieť v roku 2022.

Diddy hlási návrat 

Áno, môžeme to potvrdiť, Diddy sa prezentuje novým songom, ktorý nesie názov „Gotta Move On“ a hádate správne, jeho hlavnou témou bude láska. Niekedy to inak nejde, skrátka sa musíte posunúť dopredu. Tu je spomínaná fresh záležitosť.

Diddy sa v minulosti vyznačoval naozaj kvalitným R&B, pričom ho môžeme pokojne označiť za jedného z priekopníkov tohto žánru. Je rok 2022 preňho stále platformou, v ktorej dokáže držať krok s hudobnou konkurenciou? To je zrejme na posúdení každého z nás, pretože nezabúdajme za to, že je to vo veľkej miere subjektívne.

Avšak, autor hutov ako „Last Night“ či „Coming Home“ rozhodne nepatrí do starého železa. A chce byť aj originálny, čoho dôkazom je vizuál k skladbe „Gotta Move On“, pričom môžeme hovoriť doslova o mini filme. Dodajme, že na feate sa objavuje Bryson Tiller, ktorý moožno nie je v našich končinách príliš známy, ale rozhodne mu nechýba kvalita.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Complex

Odporúčame