Slávne matky s dcérami: Tá podoba je neuveriteľná, vyzerajú skôr ako sestry!

Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp akoby z oka vypadla svojej matke (Zdroj: Instagram/lilyrose_depp)

#Aká matka, taká Katka. Toto platí aj vo svete slávnych. Niektoré dcéry sa naozaj nedali zahanbiť a pokračujú v stopách svojich cieľavedomých mám. Sú slávne, úspešné a dokopy tvoria ikonické duá. Poznáte ich všetky?

Goldie Hawn a Kate Hudson

Kate jej gény priam predurčili k úspechu. Narodila sa hudobníkovi Billovi Hudsonovi a herečke a producentke Goldie Hawn. Goldie má za sebou pestrú kariéru. Už od detstva bola vedená k umeniu. Venovala sa baletu a po maturite išla študovať dramaturgiu a herectvo. Najskôr začínala drobnými rolami v seriáloch, ale veľmi rýchlo sa presadila a prepracovala vyššie. Začala hviezdiť v komediálnych filmoch a za jeden z nich dostala aj Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe.

Kate sa nenechala zahanbiť. Taktiež sa od mala venovala tancu, ale aj hudbe. Vo filmoch začala hrať hneď po skončení strednej školy. Zlom v jej kariére nastal pri filme Na pokraji slávy, ktorý bol nominovaný aj na Oscara. Odvtedy jej hviezda stúpala len vyššie. Známa je hlavne z romantických komédii. Napríklad: Ako prísť o muža za 10 dní, Mačacie zlato, Rozvod po francúzsky a ďalšie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Goldie Hawn (@goldiehawn)

Melanie Griffith a Dakota Johnson

Melanie Griffith odštartovala svoju kariéru v 70. rokoch minulého storočia, kedy hrávala v nezávislých filmoch. Zlom jej kariéry, ale nastal o desaťročie neskôr. Vtedy sa objavila vo filme Roar spolu so svojou matkou. Režíroval ho dokonca jej nevlastný otec. Aby komplikácií nebolo málo, tak filmovanie muselo byť prerušené, keďže Melaniu napadol pri natáčaní lev a musela ísť na plastiku tváre.

Ďalej sa objavila v skvelých filmoch ako napríklad Podnikavé dievča, Dvojník, Vreckové, Lolita a iných. 4. októbra 1989 sa jej narodila dcéra Dakota Johnson, ktorá sa hneď po skončení školy vrhla na hereckú kariéru a presadila sa aj v modelingu, kde je dodnes úspešná. Zahrala si v oscarovom filme Sociálna sieť, kde mala niekoľko scén s Justinom Timberlakom. Preslávila ju hlavne rola vo filmoch 50 odtieňov šedej. Síce je vďaka tomuto filmu známa po celom svete, dostala zaň Zlatú malinu pre najhoršiu herečku v hlavnej role.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MELANIE (@melaniegriffith)

Vanessa Paradis a Lily-Rose Depp

Piesen Joe Le Taxi určite poznáš. Pokiaľ nie, tak si ju hoď do youtube a určite si ju budeš celý deň pospevovať. Jej autorkou nie je nik iný ako ikonická Vanessa Paradis, francúzska speváčka, modelka a herečka. Známa je nielen svojimi hitmi, ale aj filmami ako napríklad Môj anjel a Sex v Paríži. Od roku 1998 žila s Johnnym Deppom, ale v roku 2012 pár potvrdil rozchod.

Stále ich, ale spája krásna a rovnako úspešná dcéra Lily-Rose Melody Depp. Svoju hereckú kariéru začala filmom Tusk. Ďalej sa objavila vo filmoch ako Verní neverní, The king, Yoga hustlers a ďalších. V roku 2015 si ju vybral Karl Lagerfeld ako ambasádorku značky Chanel a neskôr sa stala aj tvárou ikonickej vône Chanel n. 5.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp)

Lisa Bonet a Zoe Kravitz

Viete, ktorá žena môže byť tá šťastná, lebo je partnerkou jedného z najsexi mužov planéty, Jasona Momoa? Správne, je to Lisa Bonet, ktorá je úspešná herečka a aktivistka. Hrala Denise Huxtableovú v Cosby Show. Taktiež si ju mohol vidieť aj v komédii Odlišný svet.

Na svoje 20. narodeniny utiekla so spevákom Lennym Kravitzom. S nim má aj dcéru Zoe Kravitz, ktorá hrala v Divergencii, X-men: Prvá trieda a Mad Max: Šialená cesta. Dokonca sa objavila aj v Harry Potterovi a sérii Fantastické zvery. Jej herecká kariéra je naozaj bohatá. Okrem toho je hudobníčka a modelka. Predvádzala pre viaceré módne domy ako Vera Wang, YSL, Balenciaga, Coach New York a ďalšie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)


Tragické konce hudobných hviezd majú niečo spoločné: Prečo umierajú, keď majú 27 rokov?


Courtney Love a Frances Bean Cobain

Courtney mala ťažké detstvo. Jej rodina sa rozpadla a jej otec bol obvinený, že jej ako 4-ročnej podával LSD. Je známa ako rocková hudobníčka, textárka a vdova po Kurtovi Cobainovi. Jediné dieťa Kurta Cobaina a Courtney Love, Frances Bean, nemôže poprieť svoje gény a je rovnako talentovaná ako aj jej otec a mama.

Je umelkyňa, modelka a v neposlednom rade hudobníčka. Kariéra modelky začala, keď pózovala pre Elle v slávnom svetri svojho otca. Neskôr sa objavila aj v ďalších magazínoch a stala sa tvárou kampane Marca Jacobsa pre rok 2017.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Courtney Love Cobain (@courtneylove)

Yolanda Hadid a Gigi Hadid

Yolada je holandsko-americká televízna osobnosť. Je známa z reality show Real housewives of Atlanta. Bola modelkou a vďaka tomu prešla celý svet. Venovala sa tomu 15 rokov a prešla Sydney, Paríž, LA, Miláno, NY, Kapské mesto a mnohé ďalšie miesta.

Potom sa rozhodla usadiť. Porodila dve dcéry a syna, ktorí majú momentálne výborne rozbehnutú kariéru v modelingu. Gigi sa objavila na titulke Vogue už 35-krát a v roku 2016 bola vyhlásená za medzinárodnú modelku roka. Momentálne je Gigi hlavne matkou. V septembri sa jej a Zaynovi Malikovi narodila dcéra.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa YOLANDA (@yolanda.hadid)

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame