Hugh Jackman sa „vykrmuje“ do postavy Wolverina: Ako získať telo superhrdinu? Príjem kalórií je neuveriteľný!

Hugh Jackman sa „vykrmuje“ do postavy Wolverina

Ak ide o návrat k postave superhrdinu, austrálsky herec nerobí žiadne kompromisy (Zdroj: YouTube/SiriusXM)

#Z neuveriteľných tanečných kreácií rovno do postavy Wolverina? Ako to len, dnes už 54 – ročný herec, robí? Odpoveď jednoduchá – Hugh Jackman sa vykrmuje! Pokiaľ ide o návrat k postave superhrdinu, austrálsky herec nerobí žiadne kompromisy. Koľko kalórií denne musí prijať, len preto, aby si znovu mohol zahrať Wolverina?

História sa pre Wolverina opakuje

Populárny herec je už roky obsadzovaný do naozaj rozmanitých postáv. Že každá z úloh je iná, pre herca nie je nič nezvyčajné, len keby v každej z nich nemusel aj postavou vyzerať inak. Raz ako štíhly džentlmen Jean Valjean v Bedároch, no už o pár mesiacov neskôr je z neho X-men – svalnatý superhrdina s ostrými pazúrmi na rukách. Pre hviezdneho Najväčšieho showmana sa história znovu opakuje, a tak kým ešte nedávno bol z Hugha tancujúci profesor Harold Hill v obľúbenej hudobnej show The Music Man na Brodwayi, dnes je opäť vo „výkrme“. A objem je to priam neuveriteľný!

Hugh Jackman sa „vykrmuje“ na superhrdinu

Aby sa znovu dostal do úlohy, musí držať prísnu diétu. Ale akú! Zaneprázdnený prípravami, aby si čoskoro znovu nasadil vysúvacie adamantiové pazúry Wolverina v treťom pokračovaní Deadpool, sa len pred niekoľkými dňami podelil o náhľad na svoje denné, špeciálne zostavené, intenzívne menu. Momentálne sa nachádza v polovici svojej šesťmesačnej prípravy na „Deadpool 3“. Výber jedál, ktoré denne v rámci fázy zväčšovania objemu jedáva, je neuveriteľne kalorický!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hugh Jackman (@thehughjackman)

Dva steaky, dva kuracie hamburgery, výber z tučných druhov rýb, a to všetko za jediný deň. „Naberanie. Jeden deň v živote. Ďakujem šéfkuchár Mario, že mi pomáhaš byť zdravým a riadne kŕmeným, kým… sa stanem. Wolverine. Opäť.“ postoval Jackman na instagrame.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Premiéra filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania sa blíži! Tvorcovia odhalili prekvapivo veľa detailov

Koľko kalórií zje denne, aby z neho opäť bol Wolverine?

Naberanie objemu a budovanie poriadnej svalovej hmoty si vyžaduje vyšší príjem kalórií, než je organizmus schopný spáliť. Ako Hugh Jackman prezrádza, v tejto fáze sám za jediný deň zjedol dva steaky zo sviečkovice s rezancami (každý 1 100 kalórií), dva kuracie hamburgery so sladkými zemiakmi (každý 1 000 kalórií), tučný druh ryby „black bass“ s ryžou (2 000 kalórií) a patagónsky druh lososa „Chinook“ so zemiakmi (2 100 kalórií). Spočítané dohromady, výkrmová diéta Hugha Jackmana, aby narástol do veľkosti superhrdinu, pozostáva z 8 300 kalórií za deň!

Pre porovnanie, to, koľko človek potrebuje zjesť, závisí od viacerých faktorov – vrátane jeho genetiky a úrovne fyzickej aktivity, ale napríklad priemerne aktívnemu mužovi vo veku 31 – 50 rokov sa odporúča zjesť cca 2 400 – 2 600 kalórií za deň. Vo všeobecnosti je dôležité nejesť priveľa príliš naraz, aby sa nenaberal zbytočný tuk.

Vynakladá viac úsilia, než kedykoľvek predtým

Ako ukazujú klipy z tréningu a zdieľané fotografie, pre návrat jeho hviezdnej postavy vynakladá viac úsilia, než kedykoľvek predtým, ale zjavne sa to začína všetko vyplácať. Hugh Jackman sa v priebehu rokov jeho hereckej kariéry „zväčšoval“ niekoľkokrát, pretože celkovo hral Wolverina už v deviatich rôznych X-men filmoch od uvedenia toho prvého v roku 2000.

Ani teraz nevynechal zábavné doťahovanie sa s Ryanom Reynoldsom, ktoré si s obľubou menia cez sociálne siete. Pred nedávnom ho podporil postom s detailnejším záberom prezentujúcim objem bicepsu, pričom na jeho adresu vtipne zažartoval: „Má iba 46. Ja som starší. Ale toto nie je súťaž.“

Potrvá ešte nemálo mesiacov, kým sa budeme môcť presvedčiť, do akej kondície sa aj teraz nakoniec dostal. Momentálne ešte nie je jasné, ako budú mutanti vložení do časovej osi MCU. Dôležité ale je, že obaja sú späť, a že niekoľko rokov potom, čo sa emotívne rozlúčil s Wolverinom, sa Hugh Jackman vracia, aby si v Deadpool 3 znovu zahral mrzutého mutanta po boku Ryana Reynoldsa. Podľa prvých plánov Marvel Cinematic Universe, Deadpool 3 by mal prísť do kín počas jesene 2024.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Strážcovia Galaxie 3 uzatvoria obľúbenú trilógiu Marvelu: Bude to jazda! K záverečnej misii pribudol nový trailer

Vieš si predstaviť, že by si sa ako herec takto pripravoval na svoje úlohy?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame