Deadpool a Wolverine v jednom filme? Tvoj sen sa splnil, nový projekt ohlásili samotní herci

Tretí Deadpool je na ceste

Tretí Deadpool je na ceste (Zdroj: Disney)

#Ak si si myslel, že veľkolepé dni Marvelu sa skončili, Ryan Reynolds má pre teba inú správu. Len pred pár dňami ohlásil na svojom YouTube kanáli tretie pokračovanie Deadpoola. Tentokrát však nepôjde o sólovku, ako tomu bolo pri prvých dvoch filmoch. Postaví sa totiž svojmu najväčšiemu nepriateľovi z radov mutantov – drsnému Wolverinovi.

Novinku ohlásil Reynolds s Jackmanom

Deadpool sa už v jednom filme s Wolverinom stretol a bola to snímka z roku 2009, v ktorej hral Jackman a predstavila počiatky Logana. Ich stret však trval asi 5 minút a nič zásadné sa počas neho nestalo – až na tom, že Wolverine súboj napokon s pomocou svojho priateľa vyhral. Ale len tak-tak.

Nový film, v ktorom by mali obe postavy stvárniť hlavné postavy, ohlásil priamo Ryan Reynolds a jeho dlhoročný priateľ Hugh Jackman. Video sa okamžite stalo virálnym. Obaja v ňom vysvetľujú aj možný Jackmanov návrat, nakoľko film Logan sa odohráva až v roku 2029 a preto bude dejovo zasadený v súčasnosti.

V kinách až o dva roky

Na túto novinku sa však poriadne načakáme. Nakoľko bol projekt ešte len ohlásený, aktuálne prebieha pre-produkcia, teda prípravy na nakrúcanie. Réžie by sa mal chopiť Shawn Levy, ktorý bol aj v čele druhého Deadpoola a nedávneho kinového hitu Free Guy.

Nakrúcanie by malo začať začiatkom budúceho roka. Ohlásený dátum premiéry ešte nie je oficiálny, no hovorí sa o septembri 2024. Tento dátum poskytlo magazínu Polygon priamo štúdio Disney. Ak ale nastanú odklady, prípadne zdržanie produkcie, dátum premiéry sa taktiež oddiali.

Tešíš na nový film?


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk, polygon.com, YouTube/Ryan Reynolds
Odporúčame