Premiéra filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania sa blíži! Tvorcovia odhalili prekvapivo veľa detailov

Hlavné postavy muža a ženy vo filme Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Hlavní hrdinovia zažijú dobrodružstvá presahujúce hranice možného (Zdroj: Marvel Entertainment)

#Najnovší Ant-Man s poradovým číslom 3 a podtitulom Quantumania už čoskoro dorazí do kín a vo februári odštartuje avizovanú piatu fázu Marvel Cinematic Universe. Zatiaľ, čo tie predchádzajúce o Ant-Manovi boli v rámci MCU vnímané ako menej veľkolepé, tretie pokračovanie série už má byť veľkou udalosťou. Posledný oficiálny trailer očakávanej marvelovej komiksovky „Ant-Man and the Wasp: Quantumania“ celkom prekvapivo ponúkol asi až príliš veľa detailov k príbehu.

Čo prinesie Ant-Man and the Wasp: Quantumania?

V trojke môžeš očakávať návrat superhrdinov a partnerov – Scott Lang (Paul Rudd) ako Ant-Man a Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) ako Wasp sa vracajú, aby pokračovali vo svojich dobrodružstvách. Spoločne s rodičmi Hope, Hankom Pymom (Michael Douglas) a Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), preskúmajú Quantum Realm. V interakcii s novými podivnými tvormi sa vydajú na poriadne sci-fi akčné dobrodružstvo, ktoré presahuje hranice toho, čo doposiaľ považovali za možné. A predstaví sa aj Scottova dcéra Cassie Lang (Kathryn Newton).

Ant-Man 3 grandiózne odštartuje avizovanú piatu fázu MCU

Zatiaľ, čo predošlá fáza sa vyrovnávala s následkami tej predošlej, nová sa naplno pustí do vytvorenia zápletky pre tú nasledujúcu.

Najnovšie pokračovanie o Ant-Manovi má mať prepojenie aj na nových Avengerov s podtitulom The Kang Dynasty, k čomu navádza veta – „buďte svedkom začiatku novej dynastie“, ktorá odznela v trailere, ako aj to, že scenár oboch – Ant-Mana 3 a aj The Kang Dynasty – napísal Jeff Loveness.

Do hry tu vstupuje „Kang the Conqueror“ (Jonathan Majors), ako nový veľký „hrdina – záporák“, s neskutočnou silou, ktorý sa postaví nielen Ant-Manovi a Wasp, ale neskôr aj všetkým Avengerom a stane sa hlavnou hrozbou v celej krajine. Ant-Man a Wasp: Quantumania, v réžii Peytona Reeda, takto pripravuje pôdu pre niekoľko nasledujúcich filmov. Multivesmíra sága a očakávania sú veľké.

“Filmy o Ant-Manovi boli vždy aj o rodine,” hovorí režisér Peyton Reed. “V Quantumánii” prehlbujeme a komplikujeme rodinnú dynamiku. V prvých dvoch filmoch sme sa ponorili do Kvantovej ríše a tentoraz sme chceli dať filmu úplne iný vzhľad: Je to epický zážitok.”

“Vytvorenie Kvantovej ríše – to je ultimátny akt stvorenia sveta. Ide o to, že idú do Kvantovej ríše ešte ďalej, než sme videli v predchádzajúcich filmoch. Museli sme vytvoriť nielen vzhľad týchto miest a civilizácií, museli sme vytvoriť vnútornú logiku a históriu a potom ich zaľudniť všetkými týmito bytosťami a štruktúrami“ dodáva Peyton Reed.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame