Populárna hra The Simpsons: Hit & Run sa dočkala fanúšikovského videa: Na hráča v nej čaká open-world

simpsonovci postavičky

Remastrovaná verzia hry The Simpsons: Hit & Run je zatiaľ v nedohľadne, no fanúšikov určite poteší fanúšikovské video (Zdroj: Unspash.com/Stefan Grage)

#Hra The Simpsons: Hit & Run vyšla v roku 2003, kedy sa dočkala veľkého úspechu a rekordných predajov. V tejto akčnej adventúre hráč jazdí po Springfielde, kde naberá ľudí a vozí ich na požadované miesta v rámci istého časového limitu.  Samotný  dej síce neznie veľmi zaujímavo, no hra je medzi fanúšikmi stále obľúbená a mnohí sa dožadujú toho, aby bola remastrovaná. V roku 2020 dokonca vznikla aj online petícia, pod ktorú sa vyzbieralo približne 26 000 podpisov.

Hoci oficiálna reedícia hry je zatiaľ v nedohľadne, jeden zanietený fanúšik naplnil fantázie mnohých hráčov. Vytvoril totiž vlastnú remastrovanú verziu hry s modernou grafikou. Tá funguje, na rozdiel od pôvodnej verzie, v ktorej je herný svet rozdelený na viaceré úrovne a oblasti, na princípe open-world, čiže sa v nej dá pohybovať bez obmedzení. Informoval o tom portál LADbible.


Disney+ je oficiálne tu! Čo všetko si môžeš pozrieť?


Reedícia hry zatiaľ v nedohľadne

Talentovaný fanúšik jasne hovorí, že tento projekt vznikol len za účelom zábavy a jeho verzia hry nikdy nebude dostupná na stiahnutie. Rozhodne sa mu nedá uprieť to, že fanúšikom priniesol pocit nostalgie. Video z hry, ktoré zverejnil na svojom YouTube kanály, získalo v priebehu pár dní viac ako milión pozretí a množstvo nadšených komentárov od ľudí, pre ktorých bola hra The Simpsons: Hit & Run súčasťou detstva, a radi by si ju zahrali aj v zmodernizovanej podobne.

Hoci o reedícií ikonickej hry sa už nejaký čas hovorí, oficiálne potvrdená zatiaľ nebola. V roku 2019 sa však producent originálnej verzie Vlad Ceraldi vyjadril, že by sa nebránil pokračovaniu, či remastrovaniu pôvodnej hry. Veríme, že hra The Simpsons: Hit & Run si opäť nájde cestu k fanúšikom, prípadne možno získa aj nejakých nových. No nateraz si fanúšikovia budú musieť vystačiť so spomínaným videom.

 


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, ladbible.com
Odporúčame