HOROSKOP Apríl nezostane svojej povesti nič dlžný: Tento mesiac bude absolútne uletený, prezradí ti, čo šialené by si mal urobiť!

Apríl bude pre mnohé znamenia prelomový (Zdroj: unsplash.com/Timothy Dykes)

#Apríl bude presne taký bláznivý, aká je jeho povesť. Ak chceš vedieť, čo ťa čaká a neminie, prečítaj si ďalší z našich (ne)uveriteľných horoskopov. Nezabudni sa oň podeliť aj s kamošmi!

Vodnár (20. január – 18. február)

Aj keď tvoje znamenie tomu nenasvedčuje, všetci v tvojom okolí vedia, aký si suchár. Dokáž im aj sebe pravý opak a vystúp z tieňa. Odviaž sa a choď skočiť z lietadla! Samozrejme, s padákom.

Ryby (19. február – 20. marec)

Ach, čo s tebou. Tvoj život pripomína tragikomédiu ale nikto iný za to nemôže, iba ty sám. Preber zodpovednosť do vlastných rúk. Ozvi sa osobe, na ktorú nemôžeš zabudnúť, a pozvi ju von napriek tomu, že sa hanbíš ako pes. Rovnako tak môžeš urobiť aj v prípade sexi influencera či influencerky. Odpoveď ti zrejme nepríde, ale neskúsiš – nezistíš.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Možno si si všimol, že absolútnym trendom tejto sezóny sú farby. Zatiaľ čo sa ľudia v uliciach obliekajú do farebných kostýmov, ty predbehni svoju dobu a prefarbi si vlasy. K tvojmu znameniu by sa náležite hodila krikľavo zelená, pretože aj barany sa radi pasú na čerstvej trávičke.

Zelené vlasy? Prečo nie! (Zdroj: unsplash.com/Rebecca Campbell)

Býk (21. apríl – 20. máj)

Najvyšší čas urobiť niečo neopakovateľné! Ukradni z obchodu nejaký kúsok a, samozrejme, nezabudni to natočiť. V partii budeš istú dobu za machra, to nám môžeš veriť. Nezabudni to však potom poctivo vrátiť, len o tejto druhej časti už nikomu nepovedz.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Zatiaľ čo na prvého apríla všetci nachytávajú svojich známych nudným spôsobom v zmysle, že budú mať pozitívny tehotenský test, ty sa pochváľ pozitívnym testom na sexuálne prenosnú chorobu. Však keď už šokovať, tak poriadne, no nie?

Rak (22. jún – 22. júl)

Ani ty nie si príliš výstrednou osobou a skôr si konzervatívnym typom. Dokedy chceš prežívať a nie žiť? Okamžite si kúp letenky do Ríma, okúpaj sa v najznámejšej fontáne na svete a nezabudni si pritom vychutnať jedlo z konzervy, aby si nezostal svojej povesti nič dlžný.

Fontána, v ktorej si to rozhodne užiješ (Zdroj: unsplash.com/Michele Bitetto)

Lev (23. júl – 22. august)

Ty si poriadny kvietok. Na rozdiel od kamošov v iných znameniach, ty urob tiež niečo prekvapivé. Čo to bude v tvojom ponímaní, je jasné. Buď aspoň raz ticho a neurob žiadnu kravinu.

Panna (23. august – 22. september)

Nechceme ťa nabádať na nič zlé, ale kedy si užiť, ak nie teraz? Dopraj si šteklivú trojku. Zdá sa, že tvoja spolužiačka by sa na to rada nechala nahovoriť. Rozhodne na to tak skoro nezabudneš a na staré kolená sa budeš mať o čo deliť s vnúčatami.

Váhy (23. september – 22. október)

Vymysli jedinečnú TikTok výzvu, aká tu ešte nebola. Keď už si v znamení váh, čo tak vymyslieť nejakú fitness výzvu? Ako tip na závažie by ti mohli poslúžiť napríklad holuby alebo iná rovnako divná vec. Raz darmo, v tvojom podaní to bude jedinečné.

fitness
Fitness v tvojom podaní bude jedinečné (Zdroj: Unsplash/Victor Freitas)

Škorpión (23. október – 21. november)

Bývaš v dome? Výborne. Obehni celú ulicu a vyber si svoju obeť. Bývaš v paneláku? Výborne, obehni každé poschodie a tiež si vyber svoju obeť. V oboch prípadoch zanechaj pred dverami nepríjemné prekvapenie. Aby si však nebol za hulváta, pridaj k tomu aj dezert a odkaz, že ťa to mrzí. Absurdné, ale za tú reakciu to stojí!

Strelec (22. november – 21. december)

Vždy si mal rád rýchlosť, aj keď zatiaľ si v nej vynikal iba v posteli. Usporiadaj legendárne preteky v nákupných vozíkoch. Nezabudni vypýtať vstupné, víťaz berie všetko. Začni na to poctivo cvičiť, aj tak nemáš nič iné na robote.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Keď môžu mať niektorí influenceri za domáce zviera prasa alebo sliepku, ty predsa nebudeš zaostávať. Prines domov prvé náhodné zviera, ktoré ti zíde na um a s láskou sa oň staraj. Náš pro tip pre teba: Mladému baranovi nebudeš vedieť odolať.


Ešte viac zaujímavých noviniek, tipov, vtipov a inšpirácie? Poď na náš TikTok!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame