HOROSKOP na marec je plný prekvapení: Komu sa podarí dovolenka v zahraničí a akým kvetom potešíš svoju polovičku na MDŽ?

chlapec dáva frajerke kvety

Čo hovoríš na svoj marcový horoskop? (Zdroj: GettyImages)

#Marec sa nám spája s dvomi najvýraznejšími udalosťami. Tou prvou je určite 8. marec, kedy svoj deň oslavujú všetky žienky. Tou druhou vecou je samotný mesiac, ktorý sa spája s knihami. Zisti, čo ťa nasledujúce dni čaká v našom pravidelnom horoskope!

Vodnár (20. január – 18. február)

Vodnár je vzdušným znamením. Nehovorí sa to o ňom len tak. V marci dostaneš neodolateľnú chuť konečne si niekam zaletieť. Budeš sa veľmi vážne pohrávať s myšlienkou, že by si odišiel na dovolenku niekam do tepla. Zvažovať budeš zrejme Dubaj, Dominikánsku republiku aj Maldivy. Nuž, uvidíš ako sa rozhodneš. Jedno je ale isté – nezabúdaj potom tagovať #cestujemshashtagom. Ženy narodené v znamení vodnára by sa k MDŽ potešili typickému kvetu v kvetináči – stav na orchideu!

Ryby (19. február – 20. marec)

Juj, marec nebude pre teba najšťastnejším mesiacom. Tí z vás, ktorí sú zadaní a budete oslavovať narodky, dostanete od polovičky fakt nepríjemný darček – kopačky. Vaša krehká duša utrpí. Neber to ale tragicky, lepšie ak skončí to čo má skôr, ako neskoro, no nie? Pre ženy narodené v znamení rýb sa hodia nežné kvety ako je napríklad ľalia. Samozrejme to neplatí pre tie, ktoré sa s tebou v marci rozišli!

Baran (21. marec – 20. apríl)

Toto ohnivé znamenie sa v marci preukáže naplno. Najskôr si popáliš ruku na horúcom hrnci, neskôr ti prihorí obed, na ktorom si si dal konečne záležať aby si urobil doma dojem. Ups, čo tak poobzerať sa po nejakej kuchárskej knihe? MDŽ by mala každá žena narodená v znamení baran osláviť ružami.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Wow, nemohol ti mesiac začať lepšie. Už v úvodných dňoch sa ti ozvú z pohovoru, na ktorom si nedávno bol. Paráda, nájsť si prácu počas tejto situácie je vzácnosť a na umývaní predného skla na benzínke fakt nič nie je. Určite lepšie, ako keď niektorí herci z Hollywoodu začínali v porne. Alebo? Ak budeš chcieť obdarovať ženu, siahni po kvetoch, ktoré sladko voňajú. Sú protikladom k jej tvrdohlavej povahe a protiklady sa predsa priťahujú.

kvet, kytica
Kytica je vždy správnou voľbou, nezabudni na MDŽ (Zdroj: Unsplash/Leonardo Wong)

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Vedel si, že by si sa mal vyhýbať mliečnym výrobkom? Množstvo ľudí narodených v znamení býk s ním majú problém. V marci sa to u teba prejaví naplno. Po tom, čo si dopraješ syrový večer stráviš nejaký ten čas na tróne. Nuž, možno keby si si predtým prečítal tento horoskop nič by sa nestalo. Žalúdočné problémy naozaj nie sú sranda. Ak sa chceš zblížiť s devou tohto znamenia, k MDŽ jej daruj ruže alebo magnólie. Nie je to náhoda. Ruža tiež symbolizuje zbližovanie sa a lásku.

Rak (22. jún – 22. júl)

Čo už len s tebou. Tento mesiac bude pre teba skutočne nudný! Na druhej strane, lepšie ako keby sa ti má prihodiť nejaká katastrofa, no nie? Už tradične budeš pohltený do svojich koníčkov, práce a na nič nebudeš mať čas. Mesiac ti ubehne ako voda a život ti priam pretečie pomedzi prsty. Ženy, ktoré sú narodené v znamení raka sú charakteristické svojou kreativitou a dobrosrdečnosťou. U nich s ružami nepochodíš. Skús to s tulipánmi!

Lev (23. júl – 22. august)

Parádne slnečné počasie ťa bude čoraz viac lákať von. Rozhodneš sa, že je najvyšší čas skúsiť niečo nové a investuješ do kolieskových korčúl. Aj keď si pri tom rozbiješ koleno, nevzdáš sa. Raz darmo, si bojovný lev a určite sa ti to v živote neraz vyplatilo. U každej levice zaboduješ slnečnicami. Naozaj netypický kvet!

korčule
Kolieskové korčulebudú tvojím jarným spojencom  (Zdroj: Unsplash/Ambroise Nicolao)

Panna (23. august – 22. september)

Život vo veľkomeste nie je bohviečo najmä v prípade, že tvoju bytovku alebo panelák okupujú holuby. Dobre vieme, že sa ich bojíš ako čert kríža. Nečudujeme sa, sú to fakt otravné zvery. Kvôli nim sa dostaneš aj do poriadneho problému. Uvidíš, ako ich tvoja suseda kŕmi, a to ťa vytočí natoľko, že jej pôjdeš zazvoniť a budeš sa s ňou hádať, ako už dávno nie. Pevné nervy, nech zvíťazí zdravý rozum! Nezabudni pri tom celom na MDŽ a obdaruj dievča, ktoré si to zaslúži. S prichádzajúcou jarou bude najlepšie ak siahneš po voňavých narcisoch.

Váhy (23. september – 22. október)

Konečne oprášiš bicykel a ponorený do svojich myšlienok si nevšimneš pred sebou odstavené auto, do ktorého narazíš. Kde si mal oči? Udrieš si – no veď ty vieš čo. Áaaaau!!! Nepríjemnú udalosť ale vystrieda tá pozitívna, pretože do tvojho života vstúpi niekto, pri kom na každú bolesť zabudneš. Hmmm, to za to celkom stojí. Váhy pri kvetoch príliš neváhajú. Vraj sa im najviac hodia karafiáty.

Škorpión (23. október – 21. november)

Máš dobrú pamäť, logické myslenie a si kreatívny. Toto všetko sa rozhodneš zúročiť pri hraní počítačovej hry, ktorá ťa pohltí natoľko, že zabudneš ísť spať. Budeš hrať neuveriteľných 20 hodín vkuse! Fuuuu, na tvojom mieste by sme sa už poobzerali po dobrom očnom lekárovi. Škorpiónky ocenia k MDŽ akýkoľvek kvet, pretože vedia, čo po tom bude nasledovať. To je tak, keď máš frajerku narodenú v náruživom znamení.

Kniha Na počiatku bol sex by mala byť povinným čítaním
Škorpión je známy svojou náruživosťou (Zdroj: Unsplash/Dainis Graveris)

Strelec (22. november – 21. december)

Ty máš za kamošov poriadnych bláznov. Počas marca totiž padne stávka, v ktorej sa ten, kto prehrá bude musieť naučiť latinské názvy 20 húb. Ak to nesplníš, hroziť ti bude finančný trest u kamošov. Neboj sa! Nielenže sa ich naučíš, pochytí ťa to natoľko, že sa z teba stane nový hubár túžiaci len po tom, kedy konečne začne sezóna. Zaujímavé. Dámy strelkyne sa potešia kytici karafiátov a fuksií.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Tebe sa bude v marci celkom dariť. Objednáš si teplákovú súpravu, ktorá ti však príde poškodená. Ako ospravedlnenie dostaneš od daného e-shopu mikinu navyše. Tomu hovoríme dobrý prístup a šťastie v jednom, tak sa nám to páči! Ak máš v okolí ženu tohto znamenia a chcel by si ju potešiť počas jej sviatku, krok vedľa neurobíš fialkami.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame