Hlasuj za svojich obľúbených rapperov za rok 2021!

Slová klasika: „Neporovnávaj, užívaj,“ v tomto konkrétnom prípade neplatia. Najbližšie riadky budú práve o tom, že sa ide porovnávať, hodnotiť a vyberať, kto je ako dobrý, zaujímavý či populárny. Je tu ďalší rok odovzdávania cien Ruka Hore Awards a zapojiť sa môžeš aj ty!

Ruka Hore Awards

Jedná sa o každoročné odovzdávanie cien slovenského portálu Ruka Hore, v ktorom hlasujú fanúšikovia. Vyberajú skupinu roka, skladbu roka, interpreta roka, spoluprácu roka, producenta roka a podobne. Výber kategórií je široký, pričom o tom, či bude rapperom roka 2021 Separ, Kali, Dame, Rytmus, Ego, Pil C, Radikal Chef alebo ak chcete Frayer Flexking či Konex, rozhodujete vy.

⇒ Album a merch KF AKO ROLLS kupuj TU

Ak chcete hlasovať v aktuálnom ročníku, kliknite na tento odkaz. Momentálne sa jedná o deviaty ročník a čas na odovzdanie hlasov svojim favoritom máte do konca nasledujúceho mesiaca. A teda, do 28.februára 2022. „Hlasovanie pre 9.ročník RUKA HORE AWARDS je spustené. Až do 28. februára môžete hlasovať za svojho favorita/favoritku. Každý po zadaní mailu môže hlasovať a okrem podpory umelcom sa zaradí automaticky do žrebovania o hodnotné výhry od partnerov,“ informujú organizátori.

A aby sa vám dobre hlasovalo, poďme si pripomenúť, čo v roku 2021 patrilo k tomu najlepšiemu:

Redakcia vybrala najlepšie albumy a skladby za rok 2021

Ako sme už viackrát uviedli na našom webe, rok 2021 patril medzi najsilnejšie v histórii slovenského rapu. Nasvedčuje tomu hneď niekoľko dôvodov. O nich si môžeš prečítať tu.

5 dôvodov, prečo je toto najlepší rok v histórii SK rapu

Photo credits: Koláž Rap G

Odporúčame