Highlighty slovenských športovcov: Luxusné dovolenky futbalistov – kam odleteli oddychovať Škriniar či Rusnák?

Futbalista Ľubomír Šatka s priateľkou

Ľubomír Šatka s priateľkou Aless odleteli na dovolenku do Dominikánskej republiky (Zdroj: Instagram/lubomirsatka)

#Juraj Slafkovský strelil druhý najrýchlejší slovenský gól v histórii NHL, prvýkrát sa v zámorí presadil aj Martin Feherváry. Život športovcov nie je založený iba na úspechoch, ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežný život, si na správnom mieste. Prezradíme ti, kde oddychujú futbalisti Milan Škriniar alebo Albert Rusnák. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Druhý najrýchlejší slovenský gól v NHL

Juraj Slafkovský strelil druhý najrýchlejší slovenský gól v histórii NHL, keď proti Calgary otvoril skóre zápasu 13 sekúnd po úvodnom buly. Rekord drží naďalej Ronald Petrovický, ktorý 20. decembra 2003 otvoril skóre duelu medzi Atlantou a Pittsburghom v 8. sekunde.

Prvý gól sezóny pre Feherváryho

Hokejový obranca Martin Fehérváry strelil svoj prvý gól v sezóne 2022/2023. Prispel ním k víťazstvu Washingtonu Capitals na ľade Vancouveru Canucks 5:1, keď v 56. minúte presným zásahom do prázdnej bránky uzavrel skóre. 

Kam išli oddychovať slovenský futbalisti?

Kvôli Majstrovstvám sveta vo futbale 2022 v Katare sú takmer všetky európske ligové súťaže prerušené. Na oddych to preto dokonale využilo viacero našich futbalistov. Milan Škriniar trávi čas s partnerkou a dcérou v Dubaji, kde zavítal aj Albert Rusnák, ktorý aktuálne hrá v klube Seattle Sounders FC v USA.

Lukáš Haraslín si so svojou manželkou Nikol užil príjemné chvíle na Maldivách. Ľubomír Šatka s priateľkou Aless zas odleteli do Dominikánskej republiky a Ondrej Duda trávil čas v Brazílii.

Hromada podpísal viacročný kontrakt

Odmenu za svoje výborné výkony si vyslúžil Jakub Hromada. Slavia Praha si služby 26-ročného stredopoliara zabezpečila do leta 2025. Blahoželáme a prajeme veľa úspechov na trávnikoch!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chceš mať absolútny prehľad o všetkom? Kniha Rýchlokurz geniality ti to pekne zhrnie, kupuj však rýchlo, je totiž takmer vypredaná!

Začiatok sezóny pre biatlonistov

Biatlonistka Paulína Bátovská Fialková obsadila ôsme miesto v úvodných pretekoch novej sezóny Svetového pohára. So streleckou bilanciou 0-1-0-0 finišovala vo vytrvalostných pretekoch žien na 15 km vo fínskom Kontiolahti s mankom 1:39,7 minúty na víťaznú Hannu Öbergovú zo Švédska.

Slovenka sa po prvej čistej ležke zaradila na 17. miesto, po chybe na druhej položke sa prepadla na 26. priečku. Avšak, kvalitným bežeckým výkonom a presnou streľbou v ďalších dvoch kolách sa prepracovala na konečné 8. miesto a úspešne tak odštartovala novú sezónu Svetového pohára.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame