HBO Max zverejnili oficiálny trailer k seriálu The Last Of Us: Čaká ťa pôsobivý vizuál a nadupaná akcia

muž so ženou od chrbta na lúke

Prvá séria očakávaného seriálu The Last Of Us bude mať premiéru v roku 2023 na HBO Max (Zdroj: topofmind.sk)

#Prvá séria pôvodného dramatického seriálu HBO The Last Of Us, ktorý vychádza z rovnomennej videohry spoločnosti Naughty Dog, bude mať premiéru v roku 2023. K dispozícii bude na HBO Max. Včera, pri príležitosti celosvetového dňa nákazy sa HBO rozhodlo vydať ku seriálu oficiálny trailer.

Srdcervúdca cesta za prežitím

Príbeh The Last of Us sa odohráva dvadsať rokov po zničení modernej civilizácie. Joel, otrlý preživší, ktorého prenasleduje trauma z minulosti, je najatý, aby prepašoval štrnásťročné dievča Ellie cez karanténnu zónu. Ellie, ktorá je pre zmenu plná vzdoru, tým nie je spočiatku nadšená. To, čo pôvodne malo byť len menšou zákazkou, sa čoskoro stane brutálnou, srdcervúcou cestou. Obaja totiž musia precestovať Spojené štáty a prežitie jedného bude závisieť na tom druhom.

Oceňovaní tvorcovia a kvalitné herecké obsadenie

V hlavných úlohách sa ako Joel predstaví Pedro Pascal, Ellie si zahrá Bella Ramsey. Ďalšie dôležité postavy si zahrajú napríklad Gabriel Luna (Tommy) a Anna Torv sa predstaví ako Joelova parťáčka Tess. Za produkčnú stránku seriálu sú zodpovední aj Craig Mazin (tvorca oceňovaného Černobyľu) a Neil Druckman. Práve táto dvojica stojí za kritikou oceňovanou hrou z roku 2013. Obaja sú tiež autormi scenára.


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, topofmind.sk
Odporúčame