HBO Max v septembri: Muž menom Otto a Šťastný človek sú len malou ochutnávkou

Muž menom Otto (Zdroj: Columbia Pictures)

#Ponuka filmov, ktoré budú k dispozícii na HBO Max už tento mesiac, je opäť zaujímavá. Okrem zrejme najočakávanejšej komiksovky Flash, ktorú si môžeš pozrieť už od 3. septembra, na teba v druhej polovici mesiaca čakajú nemenej príťažlivé snímky.

Šťastný človek – film

Príbeh o premene ženy na muža. Príbeh o to komplikovanejší, že Marvin s manželom, psychiatrom Ivanom, spolu majú dve malé deti. Celovečerný dokument zobrazuje osudy páru, ktorý sa postupne vyrovnáva s novou situáciou, a zásadné tri roky života švédskeho občana, ktorý sa pred tridsiatimi deviatimi rokmi narodil ako české dievčatko. Niekdajší grafický dizajnér sa stal úspešným autorom nielen erotickej prózy a prechádza vymodlenou tranzícou. O oboch otvorene a pútavo rozpráva v najnovšom diele dokumentaristky Soni G. Lutherovej, okrem iného režisérky snímky Zatopené o osudoch pod hladinou, teda o kostole a domoch zatopených vodami slovenskej priehrady Liptovská Mara.

Štvrtok, 28. SEPTEMBRA 2023 o 22:00

Nikto – film

Niekedy je nenápadný človek, ktorého prehliadate, najnebezpečnejší zo všetkých. Hutch Mansell je tvrdo pracujúci manžel a otec z predmestia, ktorého vlastná rodina podceňuje. Náhodné stretnutie s ruskou mafiou ho zavedie na brutálnu cestu plnú temných tajomstiev.

Nedeľa, 17. SEPTEMBRA 2023 o 20:00

Muž menom Otto – film

Tom Hanks v hlavne úlohe hrá nevrlého dôchodcu so skalopevnými zvykmi ktorý po smrti milovanej manželky zanevrel na život. Z osamelosti ho však vytrhne mladá rodinka nových susedov ktorí hneď pri príchode vrazia do jeho poštovej schránky. Z nezvyčajnej situácie vznikne prekvapujúce priateľstvo s pohotovou a temperamentnou Marisol v pokročilom štádiu tehotenstva a Ottov život sa obráti naruby.

Nedeľa, 24. SEPTEMBRA 2023 o 20:00

Supermocní: Príbeh DC – film

Trojdielna dokumentárna miniséria z dielne režisérky, producentky a showrunnerky Leslie Iwerks, nominovanej na Oscara a Emmy, skúma odkaz komiksovej legendy DC Comics. Umožňuje fanúšikom znovu objaviť vesmír postáv, rovnako ako vznik kultovej komiksovej spoločnosti a jej pretrvávajúci celosvetový kultúrny vplyv.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
HBO Max v auguste: Tajomstvá Whitney Houston, boj s počítačovým algoritmom v Pani Davisovej aj pohodový Superman a Lois

Štvrtok, 14. SEPTEMBRA 2023 o 22:35

Tučniak Bloom – film

Život mladej matky Sam Bloomovej sa obráti hore nohami po nehode, kvôli ktorej prestane chodiť. Jej manžel, traja malí synovia a matka sa snažia prispôsobiť novej rodinnej situácii, keď sa objaví nečakaný spojenec v podobe zranenej straky menom Tučniak.

Nedeľa, 24. SEPTEMBRA 2023 o 20:00

Šesť týždňov – film

Zsófi je tvrdohlavá tínedžerka, ktorá žije v malom byte s mladšou sestrou Mesi a citovo labilnou matkou Beou. Zsófi zistí, že je tehotná, a rozhodne sa dať dieťa na adopciu. Bea sa s rozhodnutím svojej dcéry nedokáže zmieriť.

Sobota, 23. SEPTEMBRA 2023 o 20:30

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, HBO
Odporúčame