Hasan a Nik Tendo spojili sily: Toto je „Gin“ z Kanárskych ostrovov

Keď Hasan a Nik Tendo spoja sily, zväčša sa poslucháči nenudia. Tak je to aj v ich novej veci, ktorá nesie názov „Gin“. Chalani z českého labelu MILION PLUS dokazujú, že v rap game sú poriadne hlboko. 

Hasan a Nik Tendo = kvalita

Obaja sú kvalitní, obaja sa stále posúvajú vpred a spoločne im to naozaj ladí. Vypočujte si novú spoluprácu Hasana s Nik Tendom, ktorá nesie názov „Gin“ a zaujímavosťou je, že videoklip k tejto fresh veci vznikal v malebnom prostredí Kanárskych ostrovov.

Raz darmo, originalite sa medze nekladú. Odporúčame sa poriadne zapozerať do tohto videa, prinesie vám to pohodové, letné vibes. A takých naozaj nikdy nie je dosť.

Skladba je súčasťou Hasanovho nového CD Album, co mi změnilo život, ktoré oficiálne vychádza 29. júna 2022. Malo by sa jednať o ďalší dôkaz toho, že Hasanov posun vpred pokračuje aj naďalej.

Ako samotný Hasan prezradil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, refrén k tejto skladbe je absolútny freestyle, pričom točenie klipu začínalo vo výške 2000 metrov nad morom pri teplote približne 5 stupňov Celzia a o chvíľu boli chalani pri mori v tridsaťstupňových teplotách. A ozaj, Nik Tendo je majster grilu a pripravoval jedlo pre celú crew.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: @ttapple

Odporúčame