Tí sa ale zmenili! Pozri si fotografie obľúbených hercov z Harryho Pottera, niektorých by si už nespoznal

Herci z Harryho Pottera sa počas rokov zmenili.

Herci z filmov o Harrym Potterovi poriadne vyrástli (Zdroj: instagram.com/harrypotterfilm)

#V roku 2021 uplynie 20 rokov od premiéry prvého filmu zo sveta Harryho Pottera. Daniela Radcliffa sme vtedy mohli vidieť v roli mladého čarodejníka po prvýkrát a spoznali sme aj rad postáv, ktoré nás niekoľko rokov sprevádzajú príbehmi plnými kúziel. Navyše v roku 2011 sme videli veľkolepé finále filmovej série, a teda od premiéry uplynie desať rokov.

Hoci sme sa počas uplynulých desiatich rokov mohli do sveta kúziel niekoľkokrát vrátiť, pôvodné príbehy ostali zapísané hlboko v srdciach tisícok detí. Keďže rok 2021 očividne patrí spomínaniu na filmové adaptácie slávnej knižnej série od J.K.Rowlingovej, pripravili sme pre teba niekoľko fotografií. Nájdeš na nich hercov, ktorých sme počas ôsmich filmov videli rásť a vyvíjať sa. Nielen ako mladých čarodejníkov, ale aj ako hercov, ktorí si parádne rozbehli kariéru. Hoci si ich tisíce ľudí pamätajú vďaka Harrymu Potterovi, od natáčania sa poriadne zmenili a zahrali si v zaujímavých filmoch a seriáloch!


Nová RPG hra zo sveta Harry Pottera je snom každého fanúšika: V Hogwarts: Legacy sa staneš skutočným čarodejníkom!


Daniel Radcliffe

Aj napriek tomu, že hlavný predstaviteľ čarodejníckej ságy nemá sociálne siete a nezdieľa pravidelne svoje fotografie, všetci vedia, že sa poriadne zmenil. Vídať ho totiž môžeme vo filmoch, ktorých od skončenia tejto etapy svojho života natočil niekoľko. Objavil sa v pokračovaní Now You See Me, filme Victor Frankenstein alebo v Escapre From Pretoria z roku 2020. Daniel už dávno nie je len Harry Potter a počas rokov sa poriadne zmenil.

Emma Watson

Filmová Hermiona patrí spoločne s Radcliffom k tým najznámejším hercom zo série. Emmu Watson sme ti predstavili aj v samostatnom článku. V posledných rokoch sa dnes tridsaťročná herečka ukázala v roli princeznej Belle ale aj vo filmoch akými sú Malé ženy či Kolónia.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Watson (@emmawatson)

Rupert Grint

Trojicu hlavných postáv uzatvára Ron Wasley, ktorého stvárnil Rupert Grint. Ten sa nedávno stal otcom a na herectvo tiež nezanevrel. Aktuálne ho môžeš vidieť v americkom psychologickom hororovom seriáli Servant, kde hrá hlavnú rolu. Mimochodom, vedel si, že Rupert si účet na Instagrame založil v roku 2020 a prvou zdieľanou fotkou bola tá s jeho maličkou dcérkou?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rupert Grint (@rupertgrint)

Bonnie Wright

Filmová Ginny, o ktorej si množstvo fanúšikov kníh myslelo, že mala dostať viac priestoru. Aj napriek tomu sa pri pohľade na túto ryšavú krásku väčšine vybaví práve postava z filmov o mladom čarodejníkovi.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BONNIE WRIGHT (@thisisbwright)

Tom Felton

Obľúbený Draco Malfoy tiež poriadne vyrástol, no láska k svetu kúziel mu ostala. Veril by si, že na tejto fotografii je so svojim ,,filmovým otcom“ Luciusom Malfoyom, ktorého hral Jason Isaacs?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jason Isaacs (@therealjasonisaacs)

Aj Tom sa však posunul ďalej. Hral vo viacerých filmoch a seriáloch, z ktorých nemôžeme nespomenúť napríklad seriál The Flash o obľúbenom superhrdinovi zo sveta DC. V uplynulom roku stvárnil jednu z postáv vo filme A Babysitter’s Guide to Monster Hunting a stavíme sa, že si ho na prvý pohľad nespoznal ani ty!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tom Felton (@t22felton)

Harry Melling

Dudley Dursley, ktorého si všetci pamätajú ako chlapca, ktorého Harry zavrel do terária s hadom a vždy bol tak trochu pri sebe. Herec Harry Melling sa však počas rokov poriadne zmenil. Vedel si, že si zahral v obľúbených seriálových peckách akými sú The Queen’s Gambit alebo His Dark Materials?

Matthew Lewis

Neville Longbottom počas rokov na Rokforte vyrástol a stal sa fantastickým čarodejníkom a hrdinom. Jeho predstaviteľ Matthew Lewis sa však počas rokov mimoriadne zmenil a zahral si vo viacerých filmoch. Spomenieme napríklad Predtým, ako som ťa spoznala alebo film z roku 2020 Baby Done. Spoznal by si ho dnes?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Matthew Lewis (@mattdavelewis)

Devon Murray

Pamätáš si Seamusa Finnigana? Hoci v knihách dostala táto postava omnoho viac priestoru ako vo filmoch, Devon Murray zohral taktiež významnú rolu. Dnes je čerstvým oteckom a sám sa počas rokov zmenil na nepoznanie!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Devon Murray (@devonmurrayofficial)

Alfred Enoch

Vo filmoch si zahral Deana Thomasa, ktorý chvíľu chodil s Harryho láskou Ginny, no tiež sa pravidelne objavoval v Chrabromilskej klubovni a filmy by bez neho neboli tým pravým orechovým. Hral v seriáli How to Get Away With Murder alebo v Trust Me, no spoznal by si ho aj dnes?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alfred (Alfie) Enoch (@alfieenochofficial)

Josh Herdman a Jamie Waylett

Alebo Crabbe a Goyle. Kto by si nepamätal kamarátov Draca Malfoya? Obaja sa poriadne zmenili! Josh, ktorý stvárnil Goyla, na sebe poriadne maká a podľa fotografie, ktorú nedávno zverejnil na svojom instagrame sa Jamie Waylett (Crabbe) nedávno oženil. Stavíme sa, že by si ich už nespoznal!

Kto sa podľa teba zmenil najviac? Daj nám vedieť v komentároch!

Zdroj: hashtag.sk, instagram.com, wikipedia.org
Odporúčame