Blíži sa poriadna show: Títo umelci vystúpia na odovzdávaní cien Grammy, bude to večer plný skvelej hudby

Títo umelci vystúpia počas odovzdávania cien Grammy.

Títo umelci vystúpia počas odovzdávania cien Grammy 2021 (Zdroj: instagram.com/harrystyles)

#Odovzdávanie cien Grammy je každoročne obrovskou udalosťou v hudobnom priemysle. Už vieme, kto je na prestížne ocenenie nominovaný v roku 2021, no zraky fanúšikov sa upierali aj na ďalšiu súčasť udeľovania cien. Tou sú vystúpenia, ktoré prestížny večer okorenia.

Line-up je už známy a umelci vystúpia už o niekoľko hodín. Ceny sa totiž budú odovzdávať 15. marca 2021 o 1:00 nášho, stredoeurópskeho času. Moderátorom bude počas večera komik Trevor Noah. Show spestria umelci, akými sú Bad Bunny, Black Pumas, DaBaby, Brandi Carlile či HAIM.


Boli sme na odovzdávaní najväčších hudobných cien Británie: Billie Eilish predstavila skladbu z bondovky, prepadák hlavného headlinera


Obrovský ohlas vyvolalo ohlásenie line-upu u fanúšikov kórejského popu. Počas večera sa totiž predstaví aj skupina BTS. Ich pieseň Dynamite (ktorú môžeš počuť aj v slovenských rádiách) totiž jednoznačne boduje. Chlapčenská skupina si počas minuloročnej show zaspievala hit Old Town Road spoločne s Lil Nas X.

Vystúpia však aj speváčky ako Doja Cat, Cardi B či neustále na popularite naberajúca Megan Thee Stallion. Tá je na cenu Grammy nominovaná po prvýkrát a to hneď v štyroch kategóriách. Tešiť sa môžeš aj na vystúpenie, ktoré predvedie Dua Lipa.

Medzi najpopulárnejších umelcov, ktorých počas show uvidíš spievať patrí jednoznačne aj Post Malone, ktorý je nominovaný v troch kategóriách. Sedemnásobný víťaz ceny, spevák skupiny Coldplay, Chris Martin sa predstaví tiež. Za zmienku určite stojí aj fenomenálna mladá speváčka Billie Eilish, ktorá počas večera zaspieva.

Harry Styles je na ocenenie taktiež nominovaný po prvýkrát a počas večera ho budeme počuť spievať. Taylor Swift bola už nominovaná na ocenenie niekoľkokrát a na svojom konte má desať víťazstiev. Či pridá počas večera ďalšie, je otázne, no nikto určite nespochybňuje, že obľúbená umelkyňa predvedie fantastické vystúpenie. Sama si to totiž už niekoľkokrát vyskúšala.

Kompletný zoznam umelcov, ktorí budú vystupovať počas odovzdávania cien Grammy v roku 2021:

Bad Bunny
Black Pumas
Cardi B
BTS
DaBaby
Brandi Carlile
Doja Cat
Billie Eilish
Mickey Guyton
HAIM
Brittany Howard
Miranda Lambert
Lil Baby
Dua Lipa
Tamika D. Mallory
Chris Martin
John Mayer
Megan Thee Stallion
Maren Morris
Post Malone
Roddy Ricch
Harry Styles
Taylor Swift

Zdroj: hashtag.sk, grammy.com
Odporúčame